تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی؛

سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت:فردا صبح فعالیت سامانه بارشی فعلی در کشور خاتمه می‌یابد و بعد از ظهر سامانه دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان گفت: فردا بعد از ظهر سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و دامنه‌های و ارتفاعات جنوبی البرز سبب بارش باران، وزش باد شدید موقت و در نقاط مرتفع و سردسیر بارش برف خواهد شد.

به گفته مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی فعالیت این سامانه بارشی روز‌های پنجشنبه و جمعه در سواحل غربی دریای خزر، دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و بخش‌هایی از شمال شرق کشور  ادامه می‌یابد.

روز شنبه در استان‌های ساحلی خزر بارش باران و در بخش‌هایی از شمال غرب، شرق و جنوب کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.

طبق پیش بینی سازمان هواشناسی روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه شکل گیری توده گرد و خاک در کشور‌های همسایه و انتقال آن به استان‌های غرب، جنوب غرب و جنوبی کشور باعث کاهش کیفیت هوا و دید افقی در این نواحی خواهد شد.

امشب در شمال شرق، شرق و جنوب شرق بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف و در بخش‌هایی از جنوب، شمال‌غرب، سواحل دریای خزر و دامنه‌های و ارتفاعات جنوبی البرز بارش پراکنده را شاهد هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها