کد خبر 581832

خبر مهم امیر واحدی از پیشرفت های نیروی هوایی ارتش

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: کارکنان غیرتمند نیروی هوایی ارتش با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، تمامی هواپیماها را در شرایط عملیاتی نگه داشته و به آخرین فناوری‌های روز دنیا مجهز کرده‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از بخش‌های مختلف آشیانه جمهوری اسلامی ایران، توانمندی این یگان در زمینه بازآماد (اورهال) هواپیماها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید اظهار داشت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه به‌خصوص در بخش نظامی، بازآماد یکی از مهم‌ترین راهکارهای مبارزه با تحریم‌های نظامی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به کارکنان فنی، گفت: تمامی این هواپیما با تلاش، همت و پشتکار شما عزیزان و با تجهیزات موجود و به‌صورت کاملاً بومی، بازسازی و به ناوگان هوایی نیروی هوایی ارتش ملحق می‌شود.

امیر واحدی با بیان اینکه نیروی هوایی در حوزه تعمیرات، بازآماد و ساخت و ساز به خودکفایی رسیده و هیچ‌گونه وابستگی به کشورهای بیگانه ندارد، تصریح کرد: کارکنان غیرتمند نیروی هوایی ارتش با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، تمامی هواپیماها را در شرایط عملیاتی نگه داشته و به آخرین فناوری‌های روز دنیا مجهز کرده‌اند.

ارسال نظر