کد خبر 579310

دستور مخبر برای ساماندهی وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی

معاون اول رییس‌جمهور گفت: متاسفانه وضعیت خوابگاه ها متناسب با شأن دانشجویان نیست و باید تصمیمات جدی برای بهبود وضعیت خوابگاه ها و ساماندهی شرایط فعلی اتخاذ شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، جلسه بررسی راهکارهای ساماندهی خوابگاه‌های دانشگاهی ظهر امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

محمد مخبر در این جلسه با اشاره به بازدید سرزده خود از خوابگاه کوی دانشگاه تهران و شنیدن دغدغه و مشکلات از زبان دانشجویان گفت: متاسفانه وضعیت خوابگاه ها متناسب با شأن دانشجویان نیست و باید تصمیمات جدی برای بهبود وضعیت خوابگاه ها و ساماندهی شرایط فعلی اتخاذ شود.

معاون اول رییس جمهور با انتقاد از وضعیت بهداشت و امکانات موجود در خوابگاه ها، اظهار داشت: انتظار این بود که از شرایط کرونا و عدم حضور فیزیکی دانشجویان به عنوان فرصتی جهت تعمیر و تجهیز خوابگاه ها استفاده شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    آقای مخبرلطف کن دستورنده.اولین ودومین بارکه دستوردادی همه اجناس چندبرابرگران شدند.اینوبایدبدانیددستورزمانی اثرمیکندکه پشت پرده هایی که به بعضی عوامل دولت پول میدن وخرشون میره ،بایدازبین ببریدتادستورتون تاثیرگذارباشه.درضمن اگربادنیاتعامل نکنیدوسرمایه گذارنیادتمام دستوارتون برعکس عمل خواهدشدووبال ۸۰میلیون جمعیت به گردن شماست.