کد خبر 578329

ماجرای تعدیل نیرو در صدا و سیما چیست؟

روابط عمومی کل سازمان صداوسیما با انتشار بیانیه ای درباره خبرهایی که با موضوع ادغام برخی بخش ها در این رسانه در فضای مجازی منتشر می شود، توضیح داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در روزهای اخیر خبرهایی درباره ادغام و تعدیل نیروها در برخی بخش ها و معاونت های سازمان صداوسیما در فضای مجازی دست به دست می شود که اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار بیانیه ای رسمی تلاش کرده است در این زمینه شفاف سازی کند.

در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

همکاران و اعضای خانواده بزرگ رسانه ملی

بدین وسیله همه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درخصوص ادغام‌ها، حذف‌ها، تعدیل‌ها و ... که درباره سازمان صداوسیما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها دست‌به‌دست می‌چرخد، قاطعانه تکذیب می‌شود. تقاضا داریم برای دریافت اطلاعات صحیح، صرفاً از مجرای رسمی، یعنی اداره کل روابط عمومی رسانه ملی، اخبار مربوط به سازمان را پیگیری بفرمایید.

این روزها رسانه ملی با موجی از اخبار جعلی (فیک‌نیوزها) مواجه شده که جز با هوشمندی و همدلی همکاران محترم نمی‌توان با آن مقابله کرد. برای رسیدن به رسانه‌ای عدالت‌گستر و هویت‌محور منتظر یاری شما هستیم.»

ارسال نظر

  • پرویز
    ۱ ۰

    آقای رییس صدا وسیما ذر راستای جذب مخاطب وایجاداعتماد لطفا افرادیکه موجب عدم اقبال مردم ازبرنامه های صدا وسیما شده اند را برکنارکنید با کمی تحقیق یا یک نظرسنجی ساده این افرادرا میشود پیداکرد.