کد خبر 551982

درخواست مهم زالی از سازمان غذا و دارو

فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد که تهران همچنان در وضعیت قرمز است و همه شهرهای استان تهران به صورت همگن در شرایط بحرانی هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در تهران گفت: تهران کماکان قرمز است و همه شهرهای تهران به صورت همگن از یک شرایط بحرانی قرمز برخوردار هستند.

وی افزود: تعداد بیمارانی که در حال حاضر در تهران بستری هستند حدود ۹۴۰۰ بیمار است که دو هزار و ۵۰۰ بیمار هم در بخش های ویژه بستری هستند. همچنین دیروز ۱۹۴۰ بیمار جدید در تهران بستری کردیم و ۱۴۱۰ بیمار هم ترخیص شدند.

زالی ادامه داد: کماکان بین میزان پذیرش بیماران در بیمارستان ها و میزان ترخیص عدم توازن وجود ندارد. همچنین کماکان میزان ورودی درمانگاه‌های سرپایی ما در بخش بهداشت و درمان بدون احتساب بخش خصوصی و مطب ها، فزون به ۲۰ هزار بیمار سرپایی است که نشان می‌دهد تهران کماکان شهر قرمز است.

وی گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ بیمار در تهران فوت کردند.

درخواست مهم زالی از سازمان غذا و دارو

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به میزان مصرف بالای داروهای کرونا در تهران، از مسئولان سازمان غذا و دارو خواست هرچه سریع‌تر مشکل کمبود داروهای بیماران مبتلا به کرونا را برطرف کنند.

حجم ویدیو: 2.75M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37
بیشتر بخوانید
ارسال نظر