کد خبر 550963

سرپرست پلیس راه مازندران؛

انسداد هراز ،ترافیک سوادکوه را سنگین کرد

سرپرست پلیس راه مازندران ترافیک در محور سوادکوه حد فاصل ورسک تا پل سفید در هر دو سمت جنوب به شمال و بلعکس را سنگین توصیف کرد و گفت : به دلیل مسدود بودن محور هراز ،حجم تردد خودروها در این محور دو چندان شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ هادی عبادی گفت: بسیاری خودروهای سنگین و نیمه سنگین که هر شب برای حمل و نقل انواع محصولات کشاورزی به خصوص مرغ زنده  از محور هراز به پایتخت حمل می شده است ،به دلیل بسته بودن هراز ، بار ترافیک بر محور سوادکوه اضافه شد.

وی با بیان این که ماموران راهداری با تمام امکانات در حال بازگشایی محور هراز هستند، توضیح داد: به دلیل حجم بالای ریزش سنگ در بیش از ۲۰ نقطه ، هنوز این محور باز نشده است و امیدواریم تا صبح انسداد هراز از بین برود.

وی توضیح داد: همچنین به دلیل تعداد زیاد خودورهای بومی که پایان هر هفته از تهران به سمت مازندران سفر می کنند ، بسته بودن هراز سبب شد تا ترافیک در محور سواد کوه به سمت قائمشهر سنگین شود. 

محور هراز از ساعت ۱۶ عصر روز گذشته به دلیل بارش سیل آسا و تگرگ با ریزش حجم بسیار بالایی از سنگ ریزه ها مسدود شده است و تلاش برای بازگشایی این محور همچنان ادامه دارد.

وی محورهای جایگزین برای تردد خودروها را سوادکوه و کندوان معرفی کرد.

عبادی تردد در محور کندوان و کیاسر در هر دو طرف شمال به جنوب و بلعکس  عادی و روان دانست و گفت: رانندگان باید با صبر و تحمل از محور سوادکوه عبور کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر