کد خبر 548097
معاون استاندار تهران پاسخ داد؛

فعالیت ادارات تهران به چه صورت است؟

معاون استاندار تهران از حضور و فعالیت کارکنان ادارات عادی به صورت ۷۰درصد دورکاری خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به وضعیت حضور کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران در محل کار خود از فردا دوشنبه گفت: حضور کارکنان در محل کار خود بر اساس طرح هوشمند سازی محدودیت‌ها و بر اساس رنگ بندی است که شهر‌های استان دارند.

وی ادامه داد: حضور و فعالیت کارکنان ادارات عادی به صورت ۷۰ درصد دورکار و فعالیت‌های ادارات با کار‌های ضرور، بر حسب تشخیص رسمی رییس آن دستگاه به صورت ۵۰ درصد دورکارخواهد بود.

عباس پاشا بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز تهران، حضور کارکنان ادارات و دستگاه ها، به صورت ۷۰ درصد دورکار می‌باشد؛رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاه‌ها بالای ۷۵ درصد است و مهم اصناف و مردم هستند که تا چه حد این پروتکل‌ها و نیز فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ی تهران با اشاره به اینکه حضور کارکنان در ادارات تا آخر مردادماه از ساعت ۷ تا ۱۳ می‌باشد،خاطر نشان کرد: توصیه می‌کنیم که همچنان مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا پیشگیری مناسبی نسبت به این بیماری داشته باشیم. 

ارسال نظر