کد خبر 533318

۵ هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه‌بندی معلمان؛

رتبه بندی فرهنگیان ۳سال زمان می برد!

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان پنج هزار میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن حاجی میرزایی صبح امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به لایحه رتبه‌‌بندی فرهنگیان اظهار داشت: دولت لایحه رتبه‌بندی معلمان را تقدیم مجلس کرده و کلیات آن در کمسیون آموزش و تحقیقات به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین به درخواست نمایندگان مجلس شورای اسلامی فوریت این لایحه به رای‌گیری گذاشته شد و مجلس با اولویت و فوریت آن موافقت کرده و مراحل بررسی و تصویب آن بعد از تعطیلات در نخستین جلسه مجلس در دستور کار قرار می‌گیرد.

حاجی میرزایی اضافه کرد: با توجه به اینکه اعتبار طرح رتبه‌بندی معلمان از ابتدای سال 1400 پیش‌بینی شده، نمایندگان مجلس شورای اسلامی انگیزه خوبی برای اینکه این لایحه هر چه سریع‌تر به قانون تبدیل شود، دارند.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: براین اساس هر زمانی که لایحه رتبه‌بندی معلمان به تصویب برسد، از ابتدای فروردین‌ماه 1400 برای کسانی که واجد شرایط تشخیص داده شوند و رتبه‌های مختلف را احراز کنند قابل اعمال خواهد بود.

حاجی میرزایی گفت: چون در سال نخست باید مراحل احراز صلاحیت‌ها انجام شود این کار به تدریج انجام و معلمان در مدت سه سال در رتبه‌های مختلف قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مهرداد فلاح
  ۰ ۰

  واضح نیست یکی برای بنده. توضیح بدهد اجرای لایحه رتبه بندی فرهنگیان سه سال وقت می برد یعنی چه؟

 • معلم
  ۰ ۰

  معلم بازیچه دست شما شده تاسف

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خخخخخخ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خخخههخخ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سه سال خوبه بیشتر نباشه خخخ

 • معلم
  ۰ ۰

  ما باقاطعیت مجری انتخاباتیم اصلا نون واسه چی می خودیم

 • عبدالامیراعتمادی پور
  ۰ ۰

  اقای حاجی میررایی تنهاامیدمابعدازخدابه شمابودماشاالله شماهم انگارنفستون ازجای گرم بلندمیشه تاسه سال دیگه کی زنده وکی مرده بااین وضع کرونادیگه به شماهم امیدنداریم