کد خبر 529222

بادستور زالی؛

فرد حمله کننده به خبرنگار آسیب دیده تعلیق شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به ضرب و شتم یک خبرنگار از سوی نیروی حراست در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون تحت پوشش این دانشگاه، واکنش نشان داد.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علیرضا زالی در نامه‌ای خطاب به مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آورده است: با توجه به حادثه تلخ پیش آمده در رابطه با یکی از خبرنگاران رسانه سرکار خانم فائزه مؤمنی که موجب تکدر خاطر شدید اعضای هیأت رییس ه دانشگاه گردید، لازم است در اسرع وقت مراتب عذر خواهی و پوزش این دانشگاه از ایشان و همچنین جامعه وزین خبری اعلام گردد و ضروری است در اسرع وقت نسبت به دلجویی از نامبرده اقدامات لازم به عمل آید.

با توجه به تعامل سازنده و راهبردی بین زحمتکشان خدوم عرصه سلامت و همکاران در عرصه خبری که تجلی آن در این روزهای سخت مقابله با کرونا پیش از هر زمان دیگری ضرورت آن احساس می‌گردد حفظ این رابطه وثیق با اصحاب رسانه و استمرار آن بیش از هر زمان دیگری باید مورد ابرام قرار گیرد.

خواهشمند است با استفاده از همه ظرفیت‌های اداری در زمینه تعمیق این روابط بیش از هر زمان دیگری اهتمام ورزید.

از آنجایی که در یکی از بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه و تحت نظر رییس بیمارستان، خدمات درمانی به ایشان ارائه شده است تا حصول نتیجه قطعی درمان، پیگیری‌های لازم انجام شود.

فرد حمله کننده به خبرنگار آسیب دیده تعلیق شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد: در پی حادثه ناخوشایند برخورد با یکی از خبرنگاران در یکی از مراکز اقماری و غیردائمی واکسیناسیون دانشگاه که موجب تکدر خاطر خدمتگزاران نظام بهداشت و سلامت و اصحاب و فعالان فرهیخته رسانه و همچنین به طور ویژه هیأت رییس ه دانشگاه شد، بر اساس دستور علیرضا زالی رییس دانشگاه و بر اساس بالاترین اختیارات قانونی ریاست دانشگاه به استناد ماده (۱۳) قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان، فرد مورد نظر بلافاصله به صورت آماده به خدمت درآمده است و پرونده وی به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه ارجاع گردید.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران رسانه‌ای در مدت مبارزه با ویروس کرونا ارتباط با دوستان و همکاران رسانه‌ای در این مدت را بسیار مشفقانه، همدلانه و نزدیک دانست و اظهار امیدواری کرد اتفاق مشابه، دیگر تکرار نگردد و همکاری بسیار نزدیک با اصحاب رسانه همچنان مستمر و مستحکم ادامه یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر