کد خبر 525167

یک مقام مسئول مطرح کرد؛

افزایش شدید ساعت کاری معلمان در دوران کرونا

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران بر اهمیت توجه به فداکاری‌های معلمان در تمام زمان‌ها به خصوص در دوران کرونا تاکید کرد و گفت: در این روزها ساعت کاری معلمان از شش به ۱۴ساعت یا بیشتر رسیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند ضمن تبریک روز معلم به تمامی معلمان شهر تهران گفت: سبک زندگی معلمان در دوران شیوع کرونا به طور کل تغییر کرد. نباید کوشش معلمان را نادیده بگیریم؛ زیرا این تلاش‌ها اگر بیشتر از تیم درمان کشور نباشد کمتر نیست.

وی افزود: در دوران کرونا، جانفشانی و ایثار فرهنگیان همگان را بسیار متاثر کرد. این فداکاری‌ها نه تنها در پیشگاه خداوند جاوید خواهد ماند بلکه در میان مردم و خانواده‌ها نیز ماندگار خواهد شد و خانواده‌ها بیشتر به اهمیت کار همکاران فرهنگی پی می‌برند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه در این روزها ساعت کاری معلمان از شش به ۱۴ساعت یا بیشتر رسیده است، گفت: معلم‌ها با از خودگذشتگی، بیشتر وقت و زندگی خود را صرف تعلیم و تربیت می‌کنند. یکی از این کارهای بزرگ در این دوران، تولید محتوای آموزش مجازی است که سالیان سال غبطه می‌خوردیم که چرا محتوای آموزشی نداریم؛ اما با همت شما بزرگواران اکنون به اندازه ۵۰سال محتوای آموزشی آماده داریم و این یک خیز ماندگار در دوران آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش پایتخت با اشاره به اینکه بخش عظیمی از مشکلات در هنگام تعطیلی مدارس را می‌توان با این محتواها حل کرد افزود: این دستاوردهای عظیم امکان‌پذیر نبود مگر با تلاش و همت شما بزرگواران. تمامی تلاشگران فرهنگی در سراسر کشور و فرهنگیان شهر تهران افتخار آفریدند و ان‌شاءالله خداوند به همه اجر عنایت کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  همه میدانیدکه کارمعلمادرمجازی دوبرابرشده پس چراحقوق کادردرمان دوبرابرشده ومعلماهیچ

 • ناشناس
  ۲ ۱

  رفتیم برای فاز افزایش حقوق واقعی همه نخاد و سازمان و ارگان ها به جز آموزش و پرورش

 • سید حسین
  ۳ ۱

  شغل معلمی در این کشور هیچ ارزشی ندارد و افرادی فقیر و محروم بیشتر جذب این شغل می شوند.

 • محمد
  ۰ ۱

  سلام و عرض ادب و احترام،شماواقف هستید که ساعت کاری معلمان در دوران کرونا بیشتر شده،ولی آموزش و پرورش استان فارس برای ما که درابتدایی تدریس می کنیم هفته ای بیست ساعت حق التدریس ابلاغ زدند.