کد خبر 518946

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش؛

آزمون کانون وکلا لغو شد

آزمون کانون وکلا که قرار بود فردا ۲۰ فروردین برگزار شود با توجه به وضعیت بیماری در کشور برابر نظر وزارت بهداشت به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ 1400/1/11، به اطلاع ثبت نام کنندگان آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1399 - (اسکودا) می‌رساند با توجه به حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا ناشی از شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در کشور و تغییر وضعیت تمامی شهرهای برگزاری آزمون به حالت قرمز و اعمال محدودیت در استان ها و شهرستان های محل برگزاری، براساس ابلاغیه مورخ 1400/1/19 معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا این آزمون در تاریخ 1400/1/20 برگزار نمی‌گردد.

ضمن پوزش از متقاضیان گرامی به اطلاع می‌رساند، زمان برگزاری این آزمون متعاقباً از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام خواهد شد.

3

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سام
    ۱ ۰

    این نهاد امنیتی اجتماعی فرانسوی المانی مساوی با کرونا معلومه چه نهادی اینا رو انتخاب میکنه متاسفانه دردی از مردم که دوا نکردند هیچ داغ بر دل همه گذاشتند با بی مدیریتی و بی لیاقتیشون بی هماهنگیشون کجای دنیا شب ازمون یهویی اعلام میکنند ازمون لغو شد که اینا این کارا رو کردند نمیخاد جلو ویروس را بگیرید بگذارید مردم بگیرن فارغ بشن از دست شماها