کد خبر 515644

بازداشت علی صبوری پس از جنجال در بیمارستان +عکس

علی صبوری؛ کمدین معروف با شکایت کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی بازداشت و با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، شامگاه ۳۰ اسفند، علی صبوری؛ کمدین معروف، همراه با یکی از دوستانش به علت تپش و درد قلب به بیمارستان شهید رجایی مراجعه کرد.

در بیمارستان، پزشک پس از معاینه اولیه وی اعلام کرد مشکل خاصی وجود ندارد اما علی صبوری اصرار داشت که معاینات دقیق‌تری روی وی صورت گیرد، در ادامه بین وی و کادر درمان درگیری پیش آمد و علی صبوری در بیمارستان اقدام به داد و فریاد کرد که در این حین مامور انتظامی مستقر در بیمارستان وی را به آرامش دعوت کرد اما علی صبوری با مامور انتظامی نیز وارد درگیری لفظی شد و حتی "آنژیوکت" را از دستان خود جدا کرد و به داد  فریاد خود ادامه داد.

علی صبوری

در ادامه درحالیکه داد و فریادهای علی صبوری ادامه‌ داشت، با حضور ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک، وی به مقر کلانتری انتقال یافت، سپس کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری شکایت کردند که وی سرانجام با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۱

  بیچارعلی صبوری

 • میثم
  ۱ ۱

  حقشه.والا ۲ تا جک گفته فک کرده سلطان کمدین شده.برو بابا این کار روهموعمدا کرده بیفته سر زبونا.کمدین فقط مدیری و عطاران و غفوریان..نه تو جلبک

 • نسترن
  ۱ ۰

  رفتار نامناسب اغلب کادر درمان خون هرکسی رو به جوش میاره . چه علی صبوری چه هر فرد دیگری . نود درصدشون اخلاق که ندارن ، از آدم طلب دارن انگار ، فس فس هم که میکنن ، غر هم که میزنن
  دیگه چی بگم از چیزایی که از کادر درمان دیدیم هممون ؟