کد خبر 513411

آرویناژ در خدمت آینده جهت خلق فضای کار ایده‌آل

گروه آرویناژ از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود در زمینه‌ی مبلمان و دکوراسیون اداری را آغاز کرد و تا به حال تغییرات و تحولات بسیاری را در جهت بهبود فضاهای کاری انجام داده است تا کسب‌وکارها بتوانند به فضای ایده‌آل محیط کار خود دسترسی پیدا کنند.

گروه آرویناژ ، نه تنها به‌عنوان واردکننده بلکه در مقام تولیدکننده مبلمان و اکسسوری فضای کار فعالیت می‌کند و سعی دارد بر ذائقه‌ی مخاطبان خود تاثیرات مثبتی بگذارد. آرویناژ طی سال‌ها فعالیتش، روی کیفیت و کلیات فضای کار تمرکز کرده و تلاش نموده تا مفاهیم و اصول «اندیشه مدرن» را در فضای ایرانی به تصویر بکشد.

این مجموعه در حال حاضر با رویکردی جدید به عنوان یکی از فعالان زمینه‌ی تولید و عرضه مبلمان اداری، سعی کرده در انتخاب محصولات، کاربر ایرانی را در برابر زیباشناسی مدرن قرار دهد و در کنار تولید محصولات متناسب با نیاز مخاطبان خود، به ارائه‌ی خدماتی فراتری در زمینه‌ی دکوراسیون داخلی، چون مشاوره طراحی و دکوراسیون محیط کار، بهبود نورپردازی و خدمات چیدمان بپردازد و این موارد را با بالاترین کیفیت به کارفرمایان خود ارائه دهد.

Arvinaj2

آرویناژ در کنار ارائه‌ی ارزش‌های پایدار به عنوان یک برند به کسب‌وکارها و سازمان‌ها، به روایت اندیشه‌ای پرداخته که امروز به عنوان یک شیوه طراحی در اکثر فضاهای اداری مورد توجه قرار گرفته است. در آرویناژ بیش از گذشته به جزییات در محیط کار پرداخته می‌شود تا در نتیجه، فضای کار ایده‌آلی برای کارفرما و همچنین سرمایه‌ی انسانی آنها آماده و قابل بهره‌برداری شود. تولید و استفاده از محصولاتی که رعایت اصول مربوط به ارگونومی در آنها درنظر گرفته شده است، یکی از مواردی به حساب می‌آید که مستقیما روی سرمایه انسانی کسب‌وکارها تاثیرگذار است و همچنان توسط مجموعه‌ی آرویناژ به آن توجه ویژه‌ای می‌شود. همچنین ایجاد فضایی ایده‌آل جهت حرکت نیروی انسانی در محیط از موارد دیگری است که آرویناژ روی آن تخصص دارد و می‌تواند کاربردی بودن فضای کار را به حداکثر ممکن برساند.

این مجموعه با تولید انواع محصولات مناسب برای محیط‌های اداری در بسیاری از پرو‌ژه‌های طراحی داخلی سال‌های اخیر حضور داشته و از موثرترین گروه‌های فعال در این زمینه بوده است؛ همچنین در سال ۹۹ آرویناژ بیش از ۶ هزار متر مربع فضای کار اداری را تجهیز کرده است که از دستاوردهای این مجموعه محسوب می‌شود؛ مهارت در تولید محصول، انعطاف‌پذیری در متن پروژههای طراحی داخلی و قدرت تامین انواع مواد اولیه، موجب شده که آرویناژ در تعامل و کارگروهی با طراحان داخلی موفق باشد. پرداختن به تولید محصولاتی که سلامت سرمایه انسانی کسب‌‌وکارها را تضمین کند، از دیگر مواردی است که آرویناژ بیش از پیش به آن پرداخته است.

Arvinaj3

گروه آرویناژ اکنون از مرزهای گذشته خود فراتر رفته و اهداف متعالی‌تری را دنبال می‌کند. اگر در گذشته همچون یک رسانه عمل می‌کرد، حالا در پی آن است که همچون یک «مولف» به فعالیت خود ادامه دهد. اگر پیش از این «اندیشه‌ خارجی» را روایت می‌کرد، اکنون می‌خواهد سفیر شیوه‌ای از تفکر «طراحی ایرانی» باشد. برای آگاهی بیشتر از انواع محصولات و خدمات مجموعه‌ی آرویناژ می‌توانید به وبسایت این مجموعه به آدرس Arvinaj.com مراجعه کنید. همچنین جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه‌ی آرویناژ می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۰۵۱۰۰۸ تماس برقرار کنید یا به شوروم این مجموعه واقع در خیابان ملاصدرا مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر