کد خبر 512353
وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

اجرای رتبه بندی براساس کیفیت کار معلمان

وزیر آموزش و پرورش از اجرای طرح رتبه بندی معلمان براساس کیفیت کار انها خبر داد و گفت: این طرح با هدف ارتقای انگیزه معلمان و افزایش کیفیت آموزش اجرا می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محسن حاجی میرزایی با بیان اینکه حل مشکلات معلمان یکی از مهمترین اهداف ما است، افزود: افتخار می‌کنیم که معلمان توانستند فرصت کرونا را مغتنم شمرده و در این شرایط کرونایی در جهت تعلیم و تربیت تلاش کنند.

وی با بیان اینکه امنیت، آرامش و معیشت معلم برای ما اهمیت بسیاری دارد، ادامه داد: مهمترین مسئله آموزش و پرورش نیروی انسانی و عنصر بی‌بدیل نظام تعلیم و تربیت معلم است.

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه ۸۳ هزار و ۷۰۰ معلم در سه مرحله ساماندهی و تعیین تکلیف شده‌اند، ادامه داد: درصدد اجرایی کردن رتبه بندی معلمان براساس کیفیت کار آنان برای افزایش انگیزش و آرامش هستیم.

وی سپس در خصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: بنیان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش منابع انسانی است و اگر منابع انسانی متعهد در اختیار داشته باشیم، می‌توانیم مسیر اجرایی‌سازی سند را طی کنیم.

وی همچنین به ضرورت ارتباط معلمان و دانش آموزان با وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: برای همین ارتباط گیری قسمت ویژه‌ای در شبکه شاد با عنوان گفت‌وگو با وزیر راه اندازی شده است.

ارسال نظر

 • احمدی
  ۵ ۳

  رتبه بندی معلمان اگر قبل سال ۱۴۰۰ تصویب واجرا شد که درست است وقابلیت اجرایی دارد ولی بعد از سال جدید امکان اجرای آن بسیار کم باتوجه به تعطیلات مجلس .. وانتخابات و بعد هم تابستان و.... دوباره بدون اجرا است صددر صد.!

 • ناشناس
  ۲ ۳

  آخرین اخبار

 • ناشناس
  ۷ ۰

  مگه خود وزیر دارای شایستگی و مهارت هست

 • قربانی
  ۱ ۱۴

  مگه کار معلمان کیفیت داره..خودشون بهتر میدون..فقط غر زدن بلدن

 • معلم
  ۶ ۰

  وزیر جان به خدا لیاقت هیچ وزارت خانه ای را نداری، آموزش و پرورش وزیر می خواهد نه رتبه بندی مسخره ای که می خواهند انجام دهند. وزیر عزیز خبر داری دکتر معلم ها در آموزش و پرورش به اندازه ی دیپلمه ها در ادارات دیگه حقوق نمی گیرند. بی سواد جمع کن، ول کن به خدا استعفا دادن هنر است اما نمی دانم چرا هنر شده چسبیدن به صندلی و... مردم کاغذ سفید می خوانند.

 • مریم
  ۹ ۱

  اول باید مهارت و شایستگی های وزیر را امتخان کنن

 • ناشناس
  ۳ ۰

  سالهاست معلم کارش رو میکنه کسی ا صلاحیت نخواسته چون هرچی بهش دادن راضی بوده حالا که حرف پول شده صلاحیت معلم مورد شک قرار گرفته. تا الان این افکار کجا خواب بودن که با صدای پول بیدارشدن آیا بقیه ادارات هم امتحان صلاحیت دادن که خوش به حالشونه

 • معلم
  ۱ ۱

  به شخص اسم من رو استاد و از این چیز ها نذارن اسممو چوپان صدا کنن ولی درست و حسابی به معشیت ما برسن بخدا حقوقی که میدن تا نصف ماه واسه مایحتاج ضروری کفایت نمیکنه.