کد خبر 511222

به فرمان رییس جمهور؛

حمید رضا مومنی مشاور روحانی در امور مناطق آزاد تجاری شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور ضمن پذیرش استعفای مرتضی بانک، آقای حمید رضا مومنی را به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس جمهور در پاسخ نامه درخواست بانک در خصوص "استعفا از سمت مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" نوشت: "با پذیرش پایان یافتن فعالیت شما به دلیل بازنشستگی و مجوز مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر ادامه کار تا یافتن فرد مناسب برای تصدی این مسئولیت، از زحمات بی شائبه جناب عالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی می کنم و برایتان آرزوی توفیق دارم."

 روحانی همچنین در حکمی آقای حمید رضا مومنی را به عنوان "مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حمید رضا مومنی

نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان "مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی" منصوب می شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

بیشتر بخوانید
ارسال نظر