کد خبر 510884

طی روز گذشته رخ داد؛

افزایش خروج و کاهش ورود وسایل نقلیه به استان تهران

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از افزایش خروج و کاهش ورود وسایل نقلیه به استان تهران طی روز گذشته خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، عادل مصدقی در خصوص وضعیت راه‌های استان تهران اظهار داشت: امروز در جاده‌های استان شاهد تردد روان و عادی در همه راه‌های استان تهران بودیم.

مصدقی با بیان اینکه طبق گزارش هواشناسی هیچ پدیده جوی فعال و خاصی امروز در استان تهران نداشته ایم گفت: عوامل راهداری با تجهیزات و ماشین آلات در اختیار نسبت به انجام فعالیت‌های جاری راه‌ها در شرایط مساعد جوی اعم از لکه گیری و روکش آسفالت راه‌ها، پاکسازی و نظافت راه‌ها و شستشوی تابلو و علائم، تعویض و جمع آوری تابلوهای فرسوده، تسطیح حریم راه‌ها، شانه سازی و رفع اختلاف ارتفاع حاشیه راه‌ها و گشت زنی در نقاط پر تصادف با هدف آماده سازی جاده‌ها جهت استمرار در تردد ایمن و روان کاربران جاده‌ای اقدامات لازم را به عمل آورند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران در خصوص وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان تهران گفت: طی روز گذشته تعداد جمع ورودی وسایل نقلیه به استان ۲۶۷ هزار و ۳۷۸ دستگاه و جمع خروجی خودروها ۲۷۱ هزار و ۶۷۳ دستگاه تخمین زده شده است که با این ارقام شاهد افزایش حجم خروجی و کاهش ورود وسایل نقلیه به استان هستیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر