کد خبر 510456

آزمون رتبه بندی فرهنگیان کی برگزار می‌شود؟

آزمون رتبه بندی، روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹ مجدداً و برای آخرین بار تکرار می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خطاب به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها اعلام کرد که با عنایت به درخواست همکاران، آزمون رتبه بندی، روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹ مجدداً و برای آخرین بار تکرار می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: همکارانی که به هردلیل نتوانستند در آزمون شرکت کنند و یا نمره حدنصاب را نیاورده اند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که  آزمون فقط در یک مرحله برگزار خواهد شد و حداکثر نمره از ۱۰۰ است.

همچنین آزمون صرفاً از طریق گوشی همراه اجرا خواهد شد و هر داوطلب از هر سیم کارت فقط سه بار می تواند استفاده کند. بدیهی است در صورت استفاده بیشتر از یک سیم کارت در هر آزمون، نمرات ثبت شده قابل قبول نخواهد بود.

بر اساس اطلاعیه مذکور، همکارانی که مشمول نظام رتبه بندی معلمان می شوند تا زمانی که تأییدیه مقام مسئول خود را نگیرند، اجازه حضور در آزمون را نخواهند داشت.

این اطلاعیه می افزاید: حداکثر زمان جهت رفع مشکلات احتمالی (تغییر ابلاغ، تکمیل فرم ها و ...) تا روز پنج شنبه مورخ ۱۴ اسفند ۹۹ است. بدیهی است در روز آزمون هیچ گونه تغییر در سیستم برای متقاضیان صورت نخواهد گرفت.

در پایان اطلاعیه نیز آمده است: محتوای آزمون فقط از طریق آیکن نظام رتبه بندی و با کیلیک کردن بر روی "ورود به کلاس" در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. بدیهی است محتوا و سوالات موجود در قسمت "بانک سئوالات و محتواها" فقط جهت مطالعه بیشتر است. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رشید
  ۵ ۲

  با سلام از آذر ماه سال ۹۹ زمان اجرای رتبه بندی معلمان را با گفتن ... یک هفته دو هفته هفته آینده آخر هفته پایان این هفته اول هفته بهمن اول هفته اسفند وسط هفته و...................... تا ۱۵ اسفند بدون نتیجه اومده چند روز دیگه هم تعطیلات هم میگویند بعد از تعطیلات و..... تا اردیبهشت .... هفته معلم اجرا می کنیم و......... ؟؟ وهیچ میشه شیش ماه دیگه !!
  ..

 • سید
  ۹ ۱۵

  باسلام میشه یک روز درباره این معلمان خبر ندین یکساله بیشتر بیکارن دارن میخورن و میخابن

  • سعید
   ۱۱ ۶

   نادان حسود
   ما بچه هایمان رابفرستیم مدرسه تا آنها هم مدرسه بروند
   بنده دراین شرایط هیچ وقت فرزندم رابه مدرسه نمیفرستم وآنها مجبورند ازطریق مجازی براش کلاس برگزار کنند پس چرا هزینه ایاب وذهاب و...بدهم ودیگرچرا عقده ای بازی دربیارم ووجدان خودم رازیر پا بزارم والکی ازاین قشر فرهیخته انتقادکنم من خودم بازاریم ومیدانم که معلمین دربوجود آوردن کرونا هیچ نقشی نداشته اندبلکه همکاری هم کرده اند به نظرم شما دانش آموز تنبلی بوده ای که عقده گذشته را دارید...

  • ناشناس
   ۵ ۹

   حسود تاتهکانت بسوزه ما میخوریم و میخوابیم تا چشمت در بیاد میخواستی بشی معلم تا تو هم بخوری و بخوابی
   البته تو باید بیای اینو بخوری تا ادم بشی

 • کرمی
  ۱۱ ۶

  سلام شما که میگی معلمها میخورن میخوابن به خدا اگه بتونی یک روز جای اونها باشی هر روز تدریس با گوشی و آنلاین شدن سخته تازه بعدش نمرات رو وارد لیست کنی و هزار تا کار دیگه چرا بیخودی نظر میدی وقتی نمیدونی

 • بهنام
  ۷ ۶

  سلام.
  شما چرا بدون درک درست و کامل نظر میدید و راجب معلمان انتقاد منفی میکنید؟شما از شرایط معلما چی میدونید؟ چی میدونید که چقدر سختی میکشن الان که کرونا هست و تدریس آنلاین و مجازیه؟
  عقده ای و حسود

 • ناشناس
  ۶ ۵

  حال وروز معلمان دلسوز توی این روزها خیلی بده....خصوصا معلم های ابتدایی ....دلسوز از اون نظر که وجدان کاری رو رعایت میکنن ،تا خودت شاهد نباشی درک نمیکنی(قضاوت ممنوع🤚🏻🤚🏻🤚🏻🤚🏻)

 • ناشناس
  ۳ ۰

  حالا به خودتون فشارنیارید

 • ناشناس
  ۳ ۵

  تا این حد بی ادبانه حرف زدن برایم معلم واقعا زشته