وزیر آموزش و پرورش:

آزمون جدید برای استخدام معلمان برگزار می‌شود

محسن حاجی میرزایی گفت: معلمانی که در آزمون استخدام امسال پذیرفته نشده‌اند و یا به هر دلیلی موفق به شرکت در آن نشده‌اند می‌توانند در این آزمون که شاید بهار سال آینده برگزار شود شرکت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، محسن حاجی میرزایی گفت: شاخص‌های شرکت در آزمون استخدامی معلمان تفاوتی نکرده است و معلمان حق التدریس بعد از سال ۹۱ و نهضتی‌های فعال قبل از سال ۹۲ می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

وی افزود: مرحله اول حق التدریس معلمان ماه گذشته پرداخت شد و سازمان برنامه و بودجه به ما وعده داده است که بعد از پرداخت حقوق اسفند که در چند روز آینده خواهد بود مرحله دوم حق التدریس معلمان نیز پرداخت شود.

وزیر آموزش و پرورش به رتبه بندی معلمان نیز اشاره کرد و گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه فردا یا هفته آینده هیأت دولت مطرح می‌شود و پس از تصویب به مجلس ارائه خواهد شد.

حاجی میرزایی از خرید مجدد اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد و افزود: اردوگاه شهید باهنر در سال‌های گذشته به صورت اجاره به شرط تملیک واگذار شده بود.

وی خاطرنشان کرد: با پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان این اردوگاه دوباره خریداری شد که آخرین قسط آن در ماه گذشته پرداخت و سند این اردوگاه به نام آموزش و پرورش صادر شد. اردوگاه شهید باهنر بخشی از تاریخ تعلیم و تربیت ایران است و بسیاری از دانش آموزان از این اردوگاه خاطرات خوبی دارند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۷ ۱

  خواهش میکنم یه فکری به حال پیش دبستانی هم کنید۵ساله داریم جون مکنیم دریغ ازیه کرون بالیسانس آموزش ابتدایی داریم پیش دبستانی کارمیکنم .بدون هیچ حق الزحمه یابیمه ایی بااینکه یه روزدلمون روخوش کنن که استخدام بشم .خدایاخودت کمکمون کن،😒😒

 • ناشناس
  ۴ ۱

  دقیقا

 • سلامت
  ۷ ۵

  سلام این آزمون برای اشخاص عادی هم هست یا فقط حق التدریس ها؟

 • مریم عنایتی
  ۶ ۲

  سلام..ما ک مربی پیش دبستانی هستیم میتونیم تو این ازمون شرکت کنیم؟؟یا فقط مربیایی ک تو مدرسه تدریس کردن؟

 • ناشناس
  ۰ ۱

  ما مربیان موسسات زبان انگلیسی چی از سال ۹۲ داریم تو موسسات ساعتی با چندرغاز کار میکنبم وبینه خودمان پرداخت میکنیم با مدرک ارشد هستیم..والا زحمت ما کمتر از معلمین رسمی مدارس نیس والبته سوادمون حتی بیشترم هست ولی هیچوقت مربیان موسسات رو لحاظ نمی‌کنند همش حق تدریس و فرهنگیان رو بها میدن...آزمون هم میگیرید رشته زبان یا نمیخواهند یا ی دونه در یک شهر بزرگی که مدارس معلم زبان بازنشسته رو به کار گرفته اند...بجایی چهار تا جوون بیارند از معلمین بازنشسته استفاده می‌کنند.

 • محمودی
  ۰ ۰

  مربیان موسسات رو هم به چشمتون بیارید لطفا

 • SAEID
  ۲ ۰

  سلام،من سال ۹۷ درآزمون استخدامی نفر اول بودم اما بدلایل نامعلوم و بعد از مصاحبه با وجود نمره ۹۷ از ۱۰۰ رد شدم چرا هیچ عدالتی در مورد ماها اجرا نشد؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام در تایید نظر دوستان لطفا مربی های زبان انگلیسی که این همه تلاش و سخت کوش هستن را هم در نظر بگیرین میدونین عزیزان ما مربی های زبان با چه فلاکتی درس خوندیم ولی الان در چشم نیستیم لطفا برای ما هم اندیشه ای کنین. ارادتمند شما، معلم‌های سخت کوش موسسات زبان

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خوب بجای اینکه دوباره آزمون برگزار بشه چرا اینایی که چند برابر ظرفیت قبول شدند همشون جذب نمیکنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام خواهش میکنم تمام اونهایی که زحمت کشیدن و تو مرحله کتبی قبول شدند و به مصاحبه رفتند رو استخدام کنید

 • ناشناس
  ۰ ۱

  متاسفم برای وزارت آموزش و پرورش که از بین فاز التحصیل های دانشگاه آزاد نیرو میگره.مگر دانشگاه فرهنگیان خودش دانشجو ها رو برا معلمی اموزش نمیده .پس چرا از بین افراد بدون تخصص نیرو میگیرید.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  متاسفم برای وزارت آموزش و پرورش که فقط به صرف قبولی در آزمون نیرو میگیره مگه دانشگاه فرهنگیان برای این کار خودش معلم تربیت نمیکنه و آموزش میده .پس چرا باید از نیروهای دانشگاه آزاد که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند نیرو بگیره ؟بچه های ما چهگناهی کردن

 • فاطمه
  ۰ ۱

  با سلام چرا از نیروهای نهضتی بعد از سال ۹۲هیچ حرفی نمیزنید اونها که خیلی باتجربه تر از نیروهای سال ۹۱ به قبل هستند بخدا ما به بدبختی سواد آموز پیدا کردیم الان که میبینین دیگه بی سوادی نیس همه با سواد شدند پس بفکر گروه بعد از سال ۹۲ باشید اونهارو هم تعیین تکلیف کنید

 • علی
  ۰ ۰

  چرا سرباز معلم ها هم که چند سال تجربه دارند نمی تونن در این چنین آزمونی شرکت کنند!؟

 • رمضانی
  ۰ ۰

  چرا سرباز معلمان بعد 92 جذب نمی کنید