کد خبر 508595

واکنش مهراب قاسم خانی به مالیات شاخ‌‎های اینستاگرام +عکس

مهراب قاسم خانی در واکنش به مصوبه جدید مجلس، استوری زیر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، گفتنی است؛ براساس مصوبه مجلس، درآمدهای کاربران دارای بیش از ۵۰۰ هزار دنبال‎ کننده رسانه ‎های کاربر محور از محل تبلیغات مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود. 

8816fa83-f864-411a-b99e-ee6d5441b013

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سعید
  ۲ ۲

  چه توجیه بی ربطی ، مطمئن باشید که اون اپلیکیشن هم داره به نوع دیگری از کاربرانش سود کسب میکنه و دکان خیریه که باز نکرده ، وگرنه هزینه های سرویس و نگهداری و سود سرمایه گذاری خودش را از کجا تامین می کنه .در ضمن اینجا دولت بابت استفاده از برنامک نمی خواد مالیات بگیره بلکه به خاطر کار تجاری استفاده کننده و تبلیغی که برای کالاها و خدمات میکنه می خواد مالیات بگیره . هر کار تجاری قانونی که در اون درآمد باشه باید مالیات بپردازد مگر اینکه بنا به دلایلی قانون از مالیات معافش کند . کار غیر قانونی هم که دیگه تکلیفش معلومه ، سر و کارش با نیروی انتظامی و دادگاهه نه با اداره مالیات .

 • دایه مکفی
  ۲ ۲

  حالا تو چرا بهت فشار اومده؟! سرت رو تو هر سوراخی نکن مثلا هنرمند!

 • زهره
  ۱ ۰

  خوب دارن درآمد کسب میکنن،چه فرقی دارن،پس بیان از اون بدبختایی بگیرن که از صبح تا شب مغازه وایسادن و یه دونه مشتری هم نداشتن؟!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  هر شخص ایرانی و از هر طریقی که کسی درآمد کرده باید مالیات بر درآمد پرداخت کند ،تا از شر وابستگی به درآمد نفت خلاص شویم.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  هر شخص ایرانی و از هر طریقی که درآمد کسب کرده باید مالیات بر درآمد پرداخت کند ،تا از شر وابستگی به درآمد نفت خلاص شویم.

 • حسین
  ۰ ۰

  یارو تو خونش نشسته نه زحمتی میکشه نه چیزی کلی درآمد داره مالیات نده؟؟؟... بعد بازاری ها و کارمندها که واسه حقوقشون دارن زحمت میکشن مالیات بدن؟... نادان این برنامه ها از فروش اطلاعات کاربرهاشون به سرویس های جاسوسی میلیاردها دلار درآمد دارن سالیانه... عاشق جمال تو نیستن مجانی سرویس بدن

عناوین بیشتر