کد خبر 507965

۴۴ تا ۲۲ درصد؛

حقوق سربازان افزایش پیدا کرد

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از افزایش ۴۴ و ۲۲ درصدی حقوق بخشی از سربازان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، امیر غلامرضا رحیمی پور با بیان اینکه با پیگیری‌های ستادکل نیروهای مسلح و همراهی سازمان برنامه و بودجه اولین گام در افزایش حقوق کارکنان وظیفه برداشته شد، گفت: در همین راستا حقوق و فوق‌العاده ماموریت کارکنان وظیفه شاغل در مناطق امنیتی به طور میانگین به مبلغ چهار میلیون و ۱۷۰ هزار ریال و معادل ۴۴ درصد افزایش پیدا کرد.

وی ادامه داد: همچنین  حقوق  و فوق‌العاده ماموریت کارکنان وطیفه شاغل در مناطق محروم و بد آب و هوا به مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و معادل ۲۲ درصد افزایش پیدا کرده است.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با تشکر از سازمان برنامه و بودجه، تصریح کرد: ستادکل نیروهای مسلح همچنان در حال پیگیری و رایزنی است و امیدواریم که در نتیجه پیگیری‌های انجام شده از ابتدای سال ۱۴۰۰ دومین مرحله افزایش حقوق سربازان نیز اجرایی شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۰

  باباخداوکیلی ی فکری براسربازاکنیند

 • محمد
  ۳ ۰

  مگه نگفتن اینا حقوق سربازی میشه 1800!؟ پس چیشد درضمن مگه افزایش حقوق هم در سال جدید شامل نمیشه! پس چیشد اون حرفای حوبابی!؟؟

 • ناشناس
  ۲ ۰

  از سربازا بترسید...

 • کاوه
  ۳ ۰

  سلام من خودم سرباز مرزبانی هستم محل خدمتم سر دشت هست با درجه استوار یک‌ این ماه ۴۶۰ تومن ریختن حسابم واسه کرایه ماشینم موندم همش و عده و عید و دروغ گویی جمع کنین دیگه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مگه قرار نبود سربازی‌ رو جمع کنند دیگه این جوونامون از استرس و دغدغه سربازی رفتن خلاص بشن