کد خبر 507015

قسط دوم حق التدریس معلمان کی پرداخت می‌شود؟

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت قسط دوم حق التدریس فرهنگیان در اسفند ماه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمانی که نسبت به دریافتی حق التدریس سال تحصیلی گذشته خود گله‌مند هستند می‌توانند به ادارات آموزش و پرورش مراجعه کنند تا رسیدگی شود.

وی از واریز ۴۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت حق التدریس معلمان خبر داد و گفت: حق التدریس سال تحصیلی جاری معلمان از ۱۵ شهریور محاسبه و در قسط بعدی پرداخت خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش خبر پرداخت نشدن حق التدریس اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ معلمان به دلیل تعطیل بودن مدارس را تکذیب کرد و گفت: معلمان در ازای ساعات ابلاغی حقوق خود را دریافت خواهند کرد و این دریافتی هیچ تغییری نسبت به زمان کلاس‌های حضوری سال‌های گذشته نکرده است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حبیب اختیاری
  ۰ ۰

  سلام آقا جان تکلیف معلم های پایه اول و دوم را که در این روز های کرونایی و شیوع کرونای انگلیسی هر روز به مدرسه
  می روند را مشخص کنید .

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سلام تو ر خدا این دیگه چجور پول دادن مگه وام گرفتیم که فقط بندی کردید معلم از صبح تا شب تو فضای مجازی زحمت می کشه ک اینجوری حقشو پرداخت میکنید ی کم به فکر ما معلما باشید ما اگر لازم نداشتیم که فولتایم نمی گرفتیم دم عید شرمنده خانواده ام نشویم.

 • ناشناس
  ۳ ۰

  تنها راه گرفتن حقوق حق التدریس این است که به دیوان عدالت کشوری شکایت کنیم .

 • زهرا اصغریان معلم بازنشسته
  ۳ ۰


  آقای وزیر محترم می گوید اگر نسبت به واریز حق التدریس سال گذشته اعتراض دارید به اداره ها مراجعه کنید مگر اداره ها تابع شما نیستند حرف ما را میشنوند برای راحت کردن خود اینها را بیان می کنید به قول معروف ما را دنبال نخود سیاه فرستید هرموقع �اجعه می‌کنیم و در مورد پرداخت یا سوال می کنی میگویند ما خبر نداریم

 • ناصر
  ۰ ۰

  چرا دروغ میگویید .ولا به ان خدایی که میپرستید حف التدریس استاندارد ۹۸ وفروردین خورداد ۹۹ را ندادید.اگر پرداخت کردید پس چرا روی حساب من نیامده.دروغ بس است اقای وزیر

 • حسن کلاته عربی
  ۱ ۰

  خجالت آور است
  سازمانی که از تحول بنیادین دم میزند از پرداخت حق التدریس معلمان عاجز است.حق حقوق معلمان را واریز کنید . تحول پیشکشتان