کد خبر 504961

رییس پلیس پایتخت خبر داد؛

برگزاری مراسم ٢٢بهمن پایتخت در کمال امنیت و آرامش

رییس پلیس پایتخت از برگزاری مراسم روز ٢٢بهمن در امنیت و آرامش کامل خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی  با بیان اینکه مانند چهار دهه گذشته مردم گرانقدر ایران اسلامی نشان دادند که همچنان به آرمان های امام راحل خود پایبند و همواره گوش به فرمان رهبر عالیقدر خود هستند، اظهارکرد: به حول قوه الهی و با انجام هماهنگی ها و تدابیر صورت گرفته مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال در پایتخت در کمال امنیت و آرامش برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی  خودرویی و موتوری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در نوع خود اقدامی بی سابقه و نو بود، گفت: با تدابیر صورت گرفته تلاش کردیم که علیرغم حضور حجم انبوه موتورسیکلت سواران و خودروهای دیگر مشکل ترافیکی و حادثه ای دراین زمینه را شاهد نباشیم.

رییس پلیس پایتخت اظهار کرد: برای برگزاری این مراسم باشکوه و بزرگ از چند روز قبل تدابیر لازم اندیشیده شده بود و با هم افزایی و استفاده از همه ظرفیت های موجود تلاش کردیم که این مراسم در اوج امنیت، آرامش، نظم و انضباط ترافیکی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروز ما به برکت ایثار و مجاهدت های بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی - سردار دلهاست، گفت: نیروی انتظامی همواره خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و در این مسیراز هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد ورزید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر