کد خبر 501658

شباهت ترامپ به یک حیوان سوژه شد +عکس

اخیرا عکسی از نیم رخ دونالد ترامپ و یک کوسه در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد که به شدت پربازدید شده است، این عکس در سال ۲۰۱۹ در فلوریدا توسط تانر منسل، گرفته شده است، اما اکنون مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، اخیرا عکسی از نیم رخ دونالد ترامپ و یک کوسه در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد که به شدت پربازدید شده است، این عکس در سال ۲۰۱۹ در فلوریدا توسط تانر منسل، گرفته شده است، اما اکنون مورد توجه قرار گرفته است.

منظره یک کوسه درنده، معمولاً یک منظره ترسناک است، اما وقتی یک عکس از کوسه‌ای فلوریدایی با دونالد ترامپ مقایسه می‌شود، عامل ترس کاهش می‌یابد.

این تصویر را یک عکاس و فیلمبردار زیر آب، ۲۷ ساله، گرفته است و اکنون به علت شباهت زیاد این تصویر به رئیس جمهور پیشین ایالات متحده به اشتراک گذاشته است. در این تصویر شاهد شکارچی عظیم الجثه دریا هستیم که دهان خود را باز کرده و ردیف‌هایی از دندان‌های برنده خود را به نمایش می‌گذارد، گویی که آماده است لقمه‌ای را از یک قربانی بی خبر دریافت کند.

h8

 

 

تانر می‌گوید، خود او نیز پس از دیدن کامنت‌های کاربران به عکس کوسه متوجه این شباهت شده است و تا پیش از دیدن کامنت‌ها متوجه شباهت مذکور نشده بود. وی ادامه داد: «من فکر می‌کنم این خنده دار و منحصر به فرد است. من تاکنون نشنیده ام که کسی کوسه را با یک انسان مقایسه کند. کوسه‌ها معمولا این ژست را همراه با باز کردن دهان هنگامی انجام می‌دهند که یک لقمه بزرگ را جویده اند و به فک خود استراحت می‌دهند.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حسن
  ۵ ۱

  ‌این کوسه خیلی خیلی زیباتره

 • ایمان
  ۵ ۱

  خداوند بزرگ این قدر در مخلوقاتش به طور ذره بینی کار کرده و همه را زیبا افریده که حرفی توش نیس ،چرا باید قیافه یک انسان را به حیوان شباهت دهید ،اگر شما خدا بودید و مخلوقی از شما چنین کار زشت و ناپسند را انجام میداد ،چه میکردید

 • PARMIS
  ۱ ۲

  اصلا شباهت نداره😫