کد خبر 500019

بودجه رتبه بندی معلمان حذف می‌شود؟

الیاس نادران گفت: موضوع رتبه بندی معلمان به بودجه ارتباطی ندارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ درباره رتبه بندی معلمان هم گفت: موضوع رتبه بندی معلمان به بودجه ارتباطی ندارد و جزء طرح‌هایی است که باید در صحن بررسی و رای گیری شود و در لایحه بودجه دولت، منبعی برای این موضوع در نظر گرفته نشده است.

وی درباره طرح رتبه بندی معلمان هم افزود: در بنده (و) تبصره ۲ مبلغ ۹۰ هزار میلیارد تومان بطور کلی برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است که در کمیسیون تلفیق تصمیم گرفته شد این موارد را از هم تفکیک کنیم به علت اینکه سهم بخش‌های مختلف مشخص شود و به مشکل سال ۹۹ درباره اختلال پرداختی به بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی دچار نشویم و این موارد مرتفع شود.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۹ ۰

  به جای کلاه گشادی که نامش را گذاشته اند رتبه بندی و برای معلمان بیچاره دوخته اند، فقط حقوق معلمان را با سایر کارمندان همسان سازی کنند و لاغیر.

 • سید مرتضی موسوی
  ۰ ۸

  یه کمی هم به فکر معلولین باشید، حقوق های فرهنگیان از سال گذشته تا الان خیلی رشد کرده کاری هم نمی کنند

  • جلالی
   ۶ ۱

   بله رشد زیادی فقط در رسانه ها وفضای مجازی و زیر نویس شبکه خبر داشته حقوق یک معلم بالاتر از ۶ ونیم میلیون نیست حالا دویست یا سیصد تومن بالا وپایین حالا رشد داشته یا نداشته دیگه معلوم نیست ؟!

 • احمدی
  ۶ ۰

  بل سلام حقوق یک بهورز شاغل در خانه بهداشت روستایی با مدرک دیپلم نزدیک ۱۱ میلیون است معلم شاغل در مدرسه همان روستا با مدرک لیسانس یا فوق نزدیک ۶ ونیم یا کمتر است.؟!

عناوین بیشتر