کد خبر 491169

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور خبر داد؛

کشف بیش از ۵۳میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا از کشف بیش از ۵۳ میلیارد ارز و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام (ره) و دستگیری ۴ نفر خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ حکمت اله سیمی روز شنبه در این زمینه گفت: در راستای پیاده سازی سیاست های ابلاغی از سلسله مراتب فرماندهی در خصوص مبارزه جدی با قاچاق حوزه اقتصادی، فرماندهی پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا با برگزاری کلاس های متعدد آموزشی برای کارکنان توانسته است گام های بسیار مطلوبی برای برقراری امنیت صنعت هوایی خصوصا مبارزه با قاچاقچیان و سودجویان اقتصادی بردارد.

وی افزود: در این راستا همکاران سخت کوش پلیس فرودگاه امام (ره) در بازرسی از بار همراه ۴ مسافر خروجی به مقصد دوحه مقدار قابل توجهی ارز جمعاً به ارزش ۵۲ میلیارد ریال کشف کردند.  

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین کارکنان پلیس مستقر در گمرک فرودگاه امام (ره) با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از سامانه های در اختیار از جمله سامانه کنترلی محموله های جاده ای موفق شدند حین کنترل محموله‌های خروجی از گمرک، ۲ پالت کالای قاچاق شامل تجهیزات الکترونیکی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف نمایند.  

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا، برخورد قاطع با قاچاقچیان صنعت هوایی را از اولویت‌های ماموریتی این پلیس برشمرد و خاطرنشان کرد: لازمه کسب موفقیت و پیشبرد اهداف سازمانی در تمامی عرصه ها، اهتمام جدی به امر آموزش کارکنان و تجهیز یگان های زیر مجموعه به امکانات کمک بازرسی نوین است که این پلیس با ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان و تلاش برای برخورداری از فناوری های نوین ضمن تامین امنیت مطلوب در حوزه سرزمینی همچنان در این خصوص پیشتاز و پیشگام است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر