کد خبر 488153

فرمانده انتظامی تهران خبر داد؛

تداوم ساعات ممنوعه تردد در پایتخت

حسین رحیمی با تاکید بر ضرورت رعایت ساعات ممنوعه تردد در پایتخت گفت: خودروهایی که از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در معابر پایتخت تردد می کنند جریمه خواهند شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسین رحیمی در حاشیه اجرای پنجمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی، درباره ترافیک سنگین معابر پایتخت اظهار کرد:در روزهای اخیر ما شاهد ترافیک از ساعت ۶ عصر تا حوالی ۹ و ۱۰ شب هستیم که در مقاطعی این ترافیک سنگین نیز می شود.

وی با بیان این که علاوه بر شیوع کرونا در روزهای اخیر بارندگی ها نیز سبب کاهش استفاده از حمل و نقل عمومی و به طبع آن افزایش استفاده از خودروهای شخصی شده است گفت: همین امر نیز موجب افزایش ترافیک شده است، از طرف دیگر بسیاری از شهروندان نیز دقیقا در همان ساعات پایانی و قبل از ساعت ۲۱ از محل کار خود خارج شده و همین امر نیز باعث افزایش ترافیک می شود.

رحیمی با تاکید بر این که جریمه ساعت ممنوعه تردد در پایتخت همچنان پابرجاست گفت: گرچه در مواقعی و در برخی معابر ترافیک از ساعت ۲۱ تا نزدیک ۲۲ سنگین است اما شهروندان بدانند که مصوبات ستاد مقابله با کرونالازم الاجرا است و اگر حدفاصل ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در معابر تردد کنند از سوی دوربین ها و ماموران جریمه و اعمال قانون می شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر