کد خبر 487302

وزیر آموزش و پرورش؛

حقوق معلمان مدارس غیردولتی طبق مقررات پرداخت می‌شود

حاجی میرزایی از ایجاد سامانه‌ای برای کنترل تمام مدارس غیردولتی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وزیر آموزش و پرورش، درباره مشکلات معلمان مدارس غیردولتی، اظهار کرد: برخی معلمان مدارس غیردولتی در مورد حقوق‌شان و نحوه ارتباط مدارس با آنها گلایه‌هایی دارند؛ در این راستا یک سامانه‌ای را فعال کرده‌ایم که ان‌شاءالله به زودی اعلام خواهد شد و تک تک مدارس را کاملا کنترل می‌کنیم.

وی با بیان این که مقررات روشن است، اما برخی خلاف آن عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، گفت: حقوق معلمان مدارس غیردولتی طبق مقررات پیش بینی شده است، اما برخی مدارس آن گونه که در مقررات اعلام شده، عمل نمی‌کنند که ما نظارت می‌کنیم و تیم نظارتی‌مان را تشدید خواهیم کرد.

حاجی میرزایی تصریح کرد: در تمام شهرستان‌ها، در تمام مراکز استان‌ها و در مرکز، شورای نظارت داریم که موظف هستند به این مسائل رسیدگی کنند و اگر تخطی شود، حتماً مقابله می‌کنیم.

وی افزود: موسسان مدارس غیردولتی کمک مفیدی به نظام تعلیم و تربیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و باید حقوق معلمان خودشان را محترم بشمارند که حتماً این کار انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • شهسوار
  ۰ ۰

  آقای وزیر از نظارت بر حقوق وبیمه معلمان مدارس غیر انتفاعی صحبت میکنند واین در حالی است که ما معلمان مدارس غیر انتفاعی حتی از میزان قانونی حقوق ومزایای خود بی خبر هستیم
  سلام بعنوان معلم مدارس غیر انتفاعی پرند از حقوق 1میلیونی صحبت میکنم و بیمه 15 روزه بدون عیدی وقطع حقوق از خرداد تا مهر درحالیکه همکاران ما در مدارس دولتی 3تا 4 برابر ما حقوق دارند وبیمه کامل خواهشمندم از مسولین پیگیر شوید این بی عدالتی اجتماعی است یا برده داری؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  لطفا چرت وپرت نشر ندید همش دروغه
  این افزایش رو 4 یا 5 سال پیش دیگران دادند
  با منت به معلمان به اسم رتبه بندی دادنش