کد خبر 481626

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛

استعفای وزیر بهداشت، شایعه است

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت شایعه استعفای سعید نمکی را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با رد شایعه استعفای وزیر بهداشت، گفت: متاسفانه در ماه‌های اخیر و در اوج بحران همه گیری کرونا، شایعات و اخبار ناموثقی با عنوان استعفای وزیر بهداشت با مقاصد مختلف از منابع غیرموثق منتشر شده و می‌شود که البته کما فی السابق، صحت نداشته و ندارد.

وی خاطر نشان کرد: با شناختی که از روحیات وزیر بهداشت داریم، اتفاقا ایشان اهل رفع مسوولیت از خود آن هم در شرایط سخت نیستند و شایعات مبنی بر استعفای ایشان در این شرایط به هیچ وجه صحت ندارد و ایشان و تیم مدیریتی وزارت بهداشت در این شرایط با احساس مسوولیتی مضاعف نسبت به همه ماه‌های گذشته در خدمت به مردم عزیز در تلاش هستند.

جهانپور افزود: شرایط کشور و بحران همه گیری کرونا ایجاب می‌کند همه دلسوزان ملک و ملت در هر جایی که حضور دارند در جهت تقویت مشارکت بین بخشی و اجتماعی بکوشند و بذر امید در دل‌های مردم این سرزمین بکارند، از دوستان رسانه‌ای هم انتظار می‌رود در این مسیر یاری رسان ملت و دولت باشند و به شایعات توجهی نکنند.

وی در پایان تاکید کرد: اطمینان داشته باشید، وزیر و مجموعه مدیریتی وزارت بهداشت با درک شرایط موجود و اقتضائات آن، بیش از هر زمان دیگری، انگیزه خدمت داشته و در مسیر مدیریت و مهار همه گیری این ویروس منحوس، به انحای مختلف، تلاش بیشتری معمول خواهند داشت.

دقایقی پیش نیز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص شایعه پیش آمده درمورد استعفایش گفت: با عهد و پیمانی که با مردم این سرزمین بسته ام، گرچه ممکن است جا‌هایی بر مواضعم بایستم و برای موضوعی چانه بزنم، اما تا جان در بدن دارم و تا جایی که جان آفرین به من این توفیق را خواهد داد، اهل ترک کردن صحنه‌ای به ضرر مردم نیستم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر