کد خبر 481027

سرهنگ شیرانی تشریح کرد؛

آخرین وضعیت راه‌ها

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت راه‌ها را تشریح کرد و گفت: در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، تهران و مازندران شاهد بارش برف و باران هستیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی اظهار کرد: ترافیک در محور کرج - چالوس حدفاصل تونل تکاور تا تونل امیرکبیر سنگین است، همچنین تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان گزارش شده است.

وی افزود: ترافیک در آزادراه تهران - کرج حدفاصل شهرک جهان نما تا پل کلاک، در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا، در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل گلشهر تا مهرویلا و استاندارد تا پل فردیس و در محور تهران - شهریار هم سنگین است.هنمایی

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، تهران و مازندران بارش برف و باران گزارش شده است.

سرهنگ شیرانی در پایان گفت: همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان‌های زنجان، گیلان، قزوین، البرز، مرکزی، همدان، کردستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، کرمان، یزد، اصفهان، قم، سمنان، خراسان رضوی و خراسان شمالی گزارش شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر