کد خبر 464273

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز؛

تعداد فوتی‌های کرونا در البرز به ۹۵۷نفر رسید

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۵۷ نفر رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد فتحی در جمع خبرنگاران گفت: از دیروز تا امروز ۱۳ شهریور ۵۴ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

 وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۵ هزار و ۵۷۰ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۴ هزار و ۹۵۶ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده‌اند.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۳۹۰ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۵۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۳۷۳ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۴ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۸۶ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۰۱ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۵۷ نفر رسید.

فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۲۰۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۶۲ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری