کد خبر 463159

​معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

بارگذاری محتوای درسی ابتدایی در شبکه شاد

​معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از بارگذاری ۱۰۰درصد محتوای درسی در دوره ابتدایی و بارگذاری ۹۰درصدی محتوای درسی در دوره متوسطه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حضور دانش‌آموزان در فضای مجازی می‌تواند با آسیب‌هایی همراه باشد، اظهار کرد: استفاده از فناوری می‌تواند کمک کننده باشد و به بزرگ شدن فضای یاددهی و یادگیری کمک کند اما می‌تواند آسیب‌هایی را نیز به همراه داشته باشد، لذا موضوع تبلت دانش آموزی مطرح شده است تا دانش آموزان را از خطرات حضور در فضای مجازی محافظت کند؛ این تبلت‌ها صرفا کارکرد آموزشی باید داشته باشند و به افزایش فضای یاددهی و یادگیری منجر شوند.

وی با بیان اینکه ۹ هزار و ۲۰۰ محتوای جدید در حوزه آموزش ابتدایی در شبکه شاد بارگذاری شده است از بارگذاری ۱۰۰ درصد محتوای درسی در دوره ابتدایی و بارگذاری ۹۰ درصدی محتوای درسی در دوره متوسطه خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    سلام من نمیدونم کجای بخش نامه نوشته که در نواحی قرمز معلمان حتما باید حضور داشته باشن که ادارات نامه می نویسن و تاکید دارن معلمان حتما حضور داشته باشن اگر معلم بیاد مدرسه بچه ی خودش را چکار کند به امان خدا در فَضایع مجازی رها کنه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری