کد خبر 463084

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران در نامه‌ای مطرح کرد؛

گلایه از مسئولان اجرایی برای عدم نظارت بر سفرها

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران در نامه ای به مقام معظم رهبری نگرانی عمیق خود را از سفرهای غیر ضروری مردم و گلایه از مسئولان اجرایی برای عدم نظارت بر سفرها اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران در نامه به مقام معظم رهبری نگرانی عمیق خود را از سفرهای غیر ضروری برخی از افراد اعلام کرد.

متن نامه به این شرح است:

«حضرت آیت الله خامنه ای
مقام معظم رهبری
سلام علیکم
ضمن عرض تسلیت ایام عزا وسوگ سرور وسالار شهیدان وآزادگان،حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) وفرزندان ویاران باوفایش، وظیفه خویش می‌دانم مراتب تقدیر وتشکر خود وهمکاران خدوم وایثارگر جامعه پزشکی کشور را به‌خاطر تصریح اولویت سلامت مردم و تبعیت از نظرات علمی وکارشناسی در ایام شیوع بحران کرونا در همه مراحل این بیماری و بخصوص در مراسم عزاداری ماه محرم را اعلام کرده واز برگزاری مراسم این سوگ و عزای عظما با شمایل ویژه که می‌تواند الگوی عزاداران وهیات مذهبی قرارگیرد قدردانی کنم. همچنین لازم می‌دانم به عنوان نماینده جامعه پزشکی کشور مراتب نگرانی عمیق پزشکان و همه کادر درمان از مسافرت‌های بی رویه وغیر ضروری در این ایام بخصوص به استان‌های شمالی کشور را که مصداق قطعی اضرار به مردم ومدافعان عرصه سلامت است را به استحضار برسانم واز اینکه مسئولان اجرایی ذیربط علیرغم هشدارها ومکاتبات مکرر کارشناسان ودلسوزان انجمنهای علمی ،سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت برای نظارت جدی و ممانعت از سفرهای غیرضروری اقدام مؤثری انجام نداده اند، اظهار تاسف کنم. 
یقینا این بحران عالم گیر وخانمان‌سوز بدون رعایت همه اصول ضروری بهداشتی وحفاظتی و نظارت جدی وموکد عوامل اجرایی بر اجرای این ضوابط به سامان نمی رسد.

امید است تذکر جنابعالی در این مقوله نیز یاری‌گر خادمان ومدافعان عرصه سلامت کشور باشد».

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری