کد خبر 455237

تا ۱۲ مرداد:

زمان ثبت‌نام آزمون استخدام بخش خصوصی تمدید شد

دبیرخانه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از اضافه شدن ۶هزار فرصت شغلی جدید به ظرفیت پذیرش این آزمون خبر داد و اعلام کرد، با توجه تقاضای کارجویان زمان ثبت نام آزمون تا ساعت ۲۴روز یکشنبه ۱۲مرداد ۹۹تمدید شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، دراطلاعیه شماره ۳ دبیرخانه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی آمده است: همزمان با استقبال گسترده کارجویان و افراد خواهان فرصت های شغلی بهتر از ثبت نام در این دوره آزمون، برخی از شرکت‌ها و موسسات نیز اقدام به افزایش ظرفیت پذیرش نیروی انسانی خود کردند و از جمله یکی از شرکت های صنایع فولاد نسبت به افزودن ۶ هزار فرصت شغلی جدید به ۳ هزار فرصت شغلی قبلی اقدام کرد و به صورت متمرکز ۹ هزار نیروی انسانی مورد نیاز خود در سال جاری را از میان برگزیدگان چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی جذب می کند.

براساس این اطلاعیه با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و به دلیل آنکه مرحله نخست آزمون استخدام بخش خصوصی مانند دوره های گذشته به صورت غیرحضوری و اینترنتی برگزار می شود، امسال استقبال کارجویان و صاحبان مشاغل، شرکت‌ها، موسسات و صنایع برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون افزایش چشمگیری داشته است.

در این اطلاعیه تاکید شده است: در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور کشور، بیش از ۲۴۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود برای حدود ۲۵ هزار موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق آزمون خواهند کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان می‌توانند جهت شرکت در این دوره آزمون که در ۹دسته شغلی و ۲۶۴ عنوان برگزار می‌شود بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۲۴۰۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند،  این دسته‌های شغلی عبارتند از: «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی، فنی و اجرایی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، «بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»

طبق این اطلاعیه، تمامی متقاضیان برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و... می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را از وبگاه رسمی آزمون به نشانی INRE.IR دریافت و آن را با دقت مطالعه کرده و پس از آن نسبت به انتخاب و ثبت‌نام دسته‌های شغلی مورد نظر خود اقدام کنند.
به گزارش ایرنا، چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های صنعتی، تجاری، فناور و دانش بنیان کشور از روز شنبه ۲۱ تیرماه به مدت دو هفته آغاز شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری