کد خبر 454426

رییس شماره گذاری پلیس راهور ناجا خبر داد:

افزایش ساعت کار مراکز تعویض پلاک

رییس شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ ۹۹/۴/۳۰ تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۶۰۰ افزایش یافته است.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سرهنگ علی محمدی گفت: ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ ۳۰۹۹/۴/۳۰ تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۶۰۰ افزایش یافته است.

رییس شماره گذاری پلیس راهور ناجا افزود: با توجه به افزایش انتشار مجدد ویروس منحوس کووید ۱۹ و حجم مراجعین به مراکز تعویض پلاک و به جهت جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس مذکور، برای رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شماره گذاری به متقاضیان و جلوگیری از ازدحام و تراکم کاری، ساعت بسته شدن درب کلیه مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور (خودرو و موتورسیکلت) از روز دوشنبه تاریخ ۹۹/۴/۳۰ تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۶۰۰ افزایش یافته و در صورت وجود صف تا آخرین نفر خدمات ارائه می‌گردد.

وی افزود: روسای پلیس راهور استان‌ها می‌توانند در استان‌هایی که از لحاظ انتشار ویروس کرونا در ضعیت سفید قرار داشته و یا از لحاظ حجم مراجعین در شرایط عادی باشند، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ساعت اداری، بدون افزایش ساعت، از ساعت ۷۰۰ الی ۱۴۰۰ خدمات رسانی نمایند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر