کد خبر 453635

نحوه پرداخت حقوق حق التدریسی‌ها

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گفت: معلمان حق التدریس آزاد و خرید خدمات آموزشی برای سال تحصیلی آینده با وجود آموزش‌های ترکیبی حقوق کامل خود را دریافت می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش درباره روش‌های تامین نیروی انسانی برای سال تحصیلی آینده بیان کرد: امسال هم پکیج حق التدریس آزاد، سرباز معلم، نیرو‌های بازنشسته، خرید خدمات آموزشی و حق التدریس شاغل را مانند سال گذشته را برای تامین نیروی انسانی به کار می‌گیریم.

او ادامه داد: با توجه به اینکه به دلیل شیوع کرونا شیوه آموزش ترکیبی داریم، اما باز هم نیاز به نیروی انسانی وجود دارد و با توجه به پکیج‌های در نظر گرفته شده مشکل تامین نیرو را برطرف می‌کنیم.

در این زمینه بخوانید

آخرین تصمیم آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس

پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان تا مهرماه

فراخوان استخدام در آموزش و پرورش

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش درباره نحوه پرداخت حقوق به معلمان حق التدریس آزاد و خرید خدمات برای سال تحصیلی جدید با توجه به برگزاری کلاس‌های ترکیبی مجازی و حضوری اظهار کرد: تنها منبع درآمد این ۲ گروه حقوق ماهیانه است بنابراین صرفا برای این گروه‌ها حقوق شان کم یا قطع نخواهد شد حتی اگر شیوه آموزش به صورت ترکیبی پیش برود.

الهیار ترکمن درباره وضعیت پرداخت حقوق معلمان غیردولتی تصریح کرد: این گروه از معلمان تابع مقررات سازمان مدارس و مراکز غیردولتی حقوق ماهیانه خود را دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • شکرانه
  ۰ ۰

  درس خواندن

 • جمال
  ۰ ۰

  آقای ترکمن می داند که خرید خدماتی های خراسان رضوی از دی ماه هیچ حقوقی دریافت نکرده اند.؟

 • حق التدریس
  ۱ ۰

  آقای ترکمن لطفا به فکر استخدام حق التدریسها باشید

 • مربی پیش دبستانی
  ۱ ۰

  آقای ترکمن مربیان پیش دبستانی در انتظار تعیین تکلیف هستند .

 • ناشناس
  ۰ ۰


  آقای ترکمن چرا معلمین پیش دبستانی را استخدام نمی کنید

 • منصور
  ۰ ۰

  سلام خشته نباشید .
  ما که حق التدریس بودیم از اسفند تا
  آخر خرداد چی حق ما کی پرداخت می شود خیلی از روز ها را بجای 6 ساعت 18 ساعت کار کردیم فضای مجازی با اینترنت شخصی . از لطف شما سپاس گزاریم /.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام آقای ترکمن لطفا حق التدریسان آزاد را بی طمع نزارید کاش تابستان هم قطع حقوق نداشتن با این اوضاع معیشتی!!