کد خبر 445534

پرداخت ضریب ۱.۲معلمان مدارس استثنایی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از پرداخت ضریب ۱.۲ نیروهای آموزش‌ و پرورش استثنایی تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در نشست مشترک با رئیس سازمان آموزش ‌و پرورش استثنایی که در راستای بررسی مشکلات دانش‌آموزان با نیازهای ویژه تشکیل شد، اظهار کرد: هم مطالبات سنوات ارفاقی نیروهای آموزش ‌و پرورش استثنایی و هم پرداخت حقوق، در سریع‌ترین زمان پرداخت خواهد شد.

وی افزود: ضریب 1.2 کارکنان آموزش ‌و پرورش استثنایی نیز تا پایان سال ۹۳ پرداخت ‌نشده است که بر اساس تفاهم صورت گرفته ‌شده این مطالبات در سال جاری پرداخت خواهد شد.

 الهیار ترکمن در خصوص استقلال ادارات استثنایی استان‌ها نیز گفت: تبدیل این ادارات به‌عنوان یک منطقه آموزش‌ و پرورش در شورای سازمان آموزش ‌و پرورش استثنایی به تصویب رسیده است که برای حل موانع قانونی آن کارگروهی با حضور کارشناس سازمان امور اداری و استخدامی تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتبار مورد نیاز جهت به‌کارگیری ۵۰۰ نیروی توان‌ بخشی طرحی و بخشی از اعتبار مورد نیاز جهت ضد عفونی پایگاه‌های طرح سنجش تخصیص خواهد یافت.

 در آموزش و پرورش استثنایی هر سال خدمت، ضریب 1.2 می‌گیرد یعنی 5 سال خدمت، 6 سال حساب می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • متصدی سایت
  ۰ ۱

  چرا متصدی سایت رسمی مدارس شامل رتبه بندی نشده اند‌ . نه شامل مشمولین ونه غیر مشمولین اسمی از متصدی سایت نیامده تکلیف ما چیست؟ کسی هم جوابگو نیست نه آموزشی و نه اداری به حساب نیامده ایم خواهشأ پاسخ دهید؟ حداقل دلیل نام نبردن را بگویید .

 • رضا
  ۰ ۰

  سلام چرا اضافه کار حق التدریس معلمان رسمی ماهای اسفند ۹۸ وفروردین واردیبهشت ۹۹ هنوز پرداخت نشده

 • ز‌ک
  ۰ ۰

  سلام فک میکنم ما سریدار خدمتکار مدرسه بعد 24سال سابقه که بیشترین کار مدرسه مسولیت همش باماست چرا اسمی از ما نبردن انگار فراموش شده ایم سریداری کهنه با کمترین امکانات