کد خبر 445385

رییسی: حضور در استان‌ها از برنامه‌های جدی دستگاه قضاست

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حضور در استان‌ها از برنامه‌های جدی دستگاه قضاست، گفت: قرار بود اواخر بهمن یا اوایل اسفندماه ٩٨ در استان فارس حضور پیدا کنم اما به دلیل رعایت شرایط بهداشتی و ضرورت رعایت این شرایط، سفر با سه ماه تاخیر انجام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه ٢٢ خرداد در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: این سفر را توفیقی برای خود و همکارانم می‌دانم.

او ادامه داد: به دلیل محدودیت‌های فعلی ناشی از بیماری کرونا، دیدارها در این سفر محدود خواهد بود.

رئیس قوه قضاییه دیدار با همکاران قضایی و سازمان‌های وابسته قوه قضاییه در استان و بررسی مسائل آنها را از برنامه‌های سفر یک روزه خود اعلام و خاطرنشان کرد: در این جلسه مسائل را مرور خواهیم کرد تا برخی از مشکلات در این سفر کاهش پیدا کند.

آیت‌الله رئیسی بیان کرد: در ادامه این سفر نشستی با استاندار، مدیران استانی، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) و نماینده ولی فقیه در استان خواهیم داشت و در این جلسه نیز مسائلی چون بررسی موانع تولید و راهکارهای جهش تولید در استان فارس مورد بحث قرار خواهد گرفت.

او با بیان اینکه تمایل داشتم در این سفر در جای جای استان فارس حضور پیدا کنم، گفت: از آنجا که استان فارس گسترده‌ترین حوزه قضایی کشور را به خود اختصاص داده اما به دلیل شرایط فعلی و محدودیت‌های بهداشتی توفیق حضور در شهرستان‌ها را نخواهیم داشت.

رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که به برکت اهل بیت (ع) در این سفر برخی مسائل و مشکلات فارس رفع و بخشی در تهران پیگیری شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر