کد خبر 443115

ترفند‌های خانگی جالبی که احتمالا نمی‌دانستید +عکس

شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی ترفند‌های خانگی را می‌توان به راحتی اجرا کرد. ترفند‌هایی که در عین سادگی می‌توانند زندگی را بسیار ساده‌تر کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی ترفند‌ها می‌توانند به شما در نظافت خانه یا سر و سامان دادن به امور خانه کمک کنند.

این ترفند‌ها شامل موارد زیر است:

صفحه کلید خود را با یک گوش پاک کن تمیز کنید
شما می‌توانید به سادگی هفته‌ای یک یا دو بار، گرد و غبار و خاک بین کلید‌های صفحه کیبورد لپ تاپ یا کامپیوتر خود را با یک چوب پنبه به آرامی یا با مالیدن الکل مرطوب شده، پاک کنید.

ترفند‌های خانگی جالبی که احتمالا نمی‌دانستید

کفش جیر خود را با پاک کن تمیز کنید
آیا به دنبال راهی آسان برای تمیز نگه داشتن کفش جیر خود هستید؟ شما می‌توانید از یک پاک کن برای تمیز کردن کفش خود استفاده کنید.

ترفند‌های خانگی جالبی که احتمالا نمی‌دانستید

یک بطری پلاستیکی قدیمی را به آبپاش تبدیل کنید
یک روش جالب که می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید این است که بطری آب را در سطل بازیافت پرتاب نکنید و آن را به آب پاش تبدیل کنید. کافیست سوراخ‌های کوچکی را روی بطری ایجاد کرده و از بطری پلاستیکی خود ابزار آب پاشی بسازید.

ترفند‌های خانگی جالبی که احتمالا نمی‌دانستید

آب لیمو را با انبر بگیرید
گرفتن آب لیمو با دست می‌تواند بسیار خسته کننده باشد و حتی بدتر، با این کار ممکن است هر گونه بریدگی پوست شما در معرض سوزش‌هایی ناخوشایند قرار دهد؛ بنابراین می‌توانید آب لیمو‌ها را با انبر بگیرید.

یک جا مدادی را با لوله کاغذ توالت درست کنید
یک نکته جالب که احتمالا نمی‌دانستید این است که می‌توانید با کمک لوله کاغ توالت برای خود یک جا مدادی درست کنید. با این کار همزمان تولید زباله را محدود کرده اید و با یک روش جالب برای خود جا مدادی ساخته اید.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری