{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440802

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران از بستری شدن ۲۲۶بیمار مبتلا به کرونا در بخش های عادی و ویژه بیمارستان‌های استان تهران ظرف ۲۴ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران درخصوص وضعیت استان تهران در 24 ساعت گذشته گفت: 165 بیمار در بخش های عادی بیمارستان‌های سراسر استان تهران بستری شده اند.

وی افزود: این در حالی است که در 24 ساعت گذشته همچنین 61 بیمار هم در بخش های ویژه بستری شده اند.

زالی افزود: در مجموع در این مدت 292 بیمار مبتلا به کرونا که بهبود یافته اند هم از بیمارستانها ترخیص شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: خوشبختانه به دلیل رعایت نکات بهداشتی از سوی شهروندان عزیز تهرانی شاهد کاهش نسبی اما با شیب کم تعداد مبتلایان هستیم.

وی افزود: این رفتار شایسته شهروندان که در روزهای اخیر شاهدش بوده ایم باید استمرار پیدا کند تا به طور کامل این بیماری از استان تهران ریشه کن شود.

زالی از شهروندان خواست تا همچنان از سفرهای غیرضرور خودداری کرده و همچنین افراد مسن و دارای بیماری های زمینه ای هم در منزل مانده و از حضور در جامعه پرهیز کنند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اگر به سطح مناسبی از کنترل در ماههای تابستان دست پیدا نکنیم، که روند آماری فعلی چندان نوید دهنده هم نیست، قطعا در پائیز غافل گیر میشیم و باید کل مملکت رو قرنطینه و تعطیل کامل کنیم و کنترل اوضاع در اون شرایط غیر ممکن میشه.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری