{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440682

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: ما دو آزمون سرنوشت‌ساز پیش‌رو داریم که یکی آزمون پایه نهم و دیگری پایه دوازدهم که امتحان آنها به صورت نهایی است به همین دلیل تأکید کردیم که این آزمون‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: ما دو آزمون سرنوشت‌ساز پیش‌رو داریم که یکی آزمون پایه نهم و دیگری پایه دوازدهم که امتحان آنها به صورت نهایی است به همین دلیل تأکید کردیم که این آزمون‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شود.

وی افزود: روش‌های غیرحضوری ممکن است حقوق دانش‌آموزان تضییع شود.

حاجی میرزایی ادامه داد: بر اساس تصمیم هیئت وزیران، احکام رتبه‌بندی معلمان صادر شد و بر اساس مصوبه اسفندماه همه کارکنان دولت از ضریب فوق‌العاده شغل فصل دهم برخوردار شدند به همین دلیل در جلسه امروز مقرر شد احکام رتبه‌بندی معلمان براساس همین قوانین تصحیح شود.زمان اجرای این مصوبات اول فروردین ماه ۹۹ بود و مابه‌التفاوت پرداخت خواهد شد.

18

ارسال نظر

  • رشید
    ۱ ۰

    با سلام با توجه به اینکه رتبه بندی قبلا در حکم فرهنگیان بوده ویک با شامل کسر افزایش ماه اول شده دیگر نباید پس از اعمال کسر بشه متشکر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری