کد خبر 439829

رتبه بندی فرهنگیان نیازمند مصوبه دولـت

وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام رتبه‌بندی معلمان نیازمند مصوبه دولت است و آموزش و پرورش پیگیری لازم را برای تصویب این مصوبه انجام خواهد داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محسن حاجی میرزایی امروز یکشنبه در اولین نشست خبری اظهار داشت:  درخصوص رتبه بندی معلمان برداشتی در سازمان برنامه و بودجه وجود داشت که نیازی به مصوبه دولت نیست، اما  نظر آموزش و پرورش و سازمان های استخدامی این است که نیاز به مصوبه دولت است.

وی افزود:  آموزش و پرورش پیگیری لازم را برای تصویب مصوبه از سوی دولت برای احکام رتبه بندی معلمان انجام می دهد.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: رتبه بندی معلمان به ترمیم نیاز دارد. از این رو برای اجرای یک فوق العاده شغلی برای این قشر رایزنی‌هایی صورت گرفته که در یکی دو هفته آینده نتایج آن مشخص می شود.

حاجی میرزایی درباره بازگشایی مدارس نیز خاطرنشان کرد: بحران بوجود آمده بواسطه کرونا حوزه‌های اقتصادی، آموزشی و فرهنگی را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است. تعطیلی های  طولانی در این شرایط سبب شد مجموعه تدابیر  لازم برای استمرار آموزش بکار گرفته شود.

وی عنوان کرد: قرار است تا  پایان اردیبهشت ماه مجموعه محتوای درسی دانش آموزان از تلویزیون پخش شود که تاکنون بیش از ۲۷ میلیون بار محتوای درسی پخش شده در  تلویزیون برای استفاده دانش آموزان دانلود شده است. اما آموزش تلویزیونی یک تعامل یک سویه است که امکان تعامل دانش آموز  با معلم وجود نداشت.

حضور ۱۰ تا ۱۵ درصد دانش آموزان در مدارس

حاجی میرزایی افزود: مدارس از  روز گذشته بازگشایی شدند تا دانش آموزانی که نیاز به راهنمایی در  محتوای دروس  دارند، برای  رفع  اشکال در  مدرسه ‌حاضر شوند. بین ۹۵ تا ۱۰۰ در صد معلمان و ۱۰ تا ۱۵ درصد  دانش آموزان روز گذشته در مدرسه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه مدارس برای حضور دانش آموزان ضدعفونی شده است، یادآور شد: حضور  دانش آموزان در مدارس به صورت داوطلبانه است تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین فاصله اجتماعی انجام شود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی سامانه شاد برای  آموزش مجازی دانش آموزان یادآور شد: تا کنون ۱۲ میلیون  و ۵۰۰ هزار دانش آموز به این  سامانه پیوسته‌اند. همچنین  برای استمرار آموزش برای آن دسته از  دانش آموزانی که به شبکه شاد دسترسی نداشتند، بسته‌های یادگیری در مناطق روستایی تهیه و توزیع  شد.

حاجی میرزایی گفت: ۹۸ درصد از مدیران مدارس و بیش از ۸۲ درصد از معلمان در شبکه شاد  عضو هستند. عده‌ای از دانش آموزان به ویژه در مناطق محروم به آموزش های تلویزیونی، شبکه شاد و فضای مجازی دسترسی نداشتند. از این رو  برای آنها کلاس های حضوری و تهیه و ارسال درسنامه صورت گرفت.

وی همچنین درباره مصرف اینترنت در فضای شاد افزود: استفاده از  اینترنت در شبکه شاد برای کاربران رایگان شده است، البته برای تحقق این امر وزارت ارتباطات در کنار آموزش و پرورش بود.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه با بیان اینکه شبکه شاد هزینه چندانی برای این وزارتخانه نداشته است، عنوان کرد: قرارداد پولی برای ایجاد و راه اندازی شبکه شاد منعقد نشده است. قرارداد صلح نوشته شده است.

حاجی میرزایی با بیان اینکه بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون پیام در شبکه شاد رد و بدل شده است، ادامه داد: سرعت آپلود و دانلود فایل‌ها نیز در شبکه شاد بالا رفته و همچنین بیش از یک میلیارد و دویست میلیون فایل در این شبکه بارگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: هرچند این شبکه کاستی ‌هایی  دارد، اما ارزیابی خانواده‌ها  از شبکه شاد مثبت بوده است؛ چرا که ظرفیت بالایی در امکان برقراری  ارتباطات به صورت زنده وجود  دارد. شبکه شاد قابلیت‌های دیگری نیز دارد که به زودی فعال می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در تمام کشورهای دنیا برای استمرار آموزش دانش آموزان از آموزش مجازی استفاده شده و هیچ روش دیگری نمی‌تواند پاسخگوی این نیاز باشد. از سوی دیگر در سایر  کشورها اپلیکیشن های آموزشی را در شبکه های بین المللی مانند گوگل و مایکرو سافت قرار  داده‌اند، اما شاد یک شبکه بومی با توجه به ظرفیت های آموزشی داخل کشور است که هر چند کاستی‌هایی دارد، باید برای رفع این کاستی‌ها تلاش شود. 

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه در شرایط بحرانی کرونا ضرورت دارد شرایط مقابله را به رسمیت بشناسیم و برای  از بین بردن ضعف‌ها  تلاش شود، یادآور شد: در حال حاضر در  یک رزمایش هستیم که در محیط واقعی اتفاق افتاده است. از این رو آموزش و پرورش سناریوهای مختلفی را برای استمرار آموزش دانش آموزان در نظر گرفت که اکنون با بازگشایی مدارس باید ارزیابی دقیقی از  این سناریوها صورت  گیرد تا اگر در سال‌های تحصیلی آینده باز هم چنین مشکلی رخ  داد، امکان رویارویی با این مشکل را داشته باشیم.

 

ارائه وام ۱۶ میلیون تومانی به موسسات غیرانتفاعی

وی در ادامه درباره حقوق معلمان مدارس غیر انتفاعی در شرایط بحرانی شیوع کرونا اظهار داشت: معلمان مدارس غیردولتی تحت حمایت آموزش و پرورش هستند و موسسان نسبت به پرداخت کامل حقوق آنها موظف هستند. اگر در پرداخت حقوق آنها تاخیری وجود داشته باشد، حتما رسیدگی می شود.

وزیرآموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش در ازای خدمات ارائه شده موسسان تسهیلاتی را برای مدارس غیردولتی در نظر گرفته است، در  صورتی که حقوق معلمان کامل پرداخت  شود، این  موسسات می ‌توانند از  ۱۶ میلیون تومان وام کم بهره به ازای کارکنان بهره‌مند شوند.

تلاش شده تا تاخیری در  پرداخت حقوق فرهنگیان نباشد

حاجی میرزایی همچنین در پاسخ به  انتقاد از اینکه دریافتی معلمان کمتر از  سایر کارکنان دولتی است، عنوان کرد: این صحبت که حقوق معلمان نصف حقوق یک کارمند است، صحیح نیست. متوسط دریافتی معلمان با سایر کارکنان یکسان است، تنها تفاوت در این است که در دستگاه‌های دیگر دریافتی های غیرمستمر بیشتر است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: تلاش شده تا مطالبات معوق فرهنگیان از سال‌های گذشته با وجود مصادیق مالی دولت در سال ۹۸ تسویه شود و تاخیری در  پرداخت حقوق آنها وجود نداشته باشد؛ چرا که تمام تلاش آموزش و پرورش بهبود شرایط کاری معلمان است. از سوی دیگر در پرداخت حقوق معلمان حق التدریسی نیز تاخیری وجود نداشته است.

بازنگردان شهریه غیرآموزشی تخلف است

حاجی میرزایی در ادامه درباره آموزش مجازی اظهار داشت: این  وزارتخانه از ۸ سال گذشته ماموریت یافت به سمت آموزش الکترونیک حرکت کند، اما در  حال حاضر اقتضائات تغییر کرده است و در  این شرایط باید از  این نوع آموزش بهره گرفت. بی شک آموزش الکترونیک نمی تواند جایگزین کلاس‌های حضوری شود، اما  حتی پس از بازگشایی مدارس این ظرفیت‌ها به عنوان مکمل مورد استفاده قرار  می گیرد.

وی همچنین درباره شرایط هدایت تحصیلی دانش آموزان در بحران کرونا افزود: هرچند شرایط جدید تعادل‌های کاری را با مشکل مواجه کرد، اما آزمون رغبت تحصیلی و ارائه خدمات مشاوران برای هدایت تحصیلی دانش آموزان پیش از تعطیلی مدارس صورت گرفته و اختلالی در روند این موضوع ایجاد نمی‌شود، چنانکه شرایط ثبت‌نام‌های سال جدید نیز با توجه به شیوع کرونا ابلاغ شده است.

حاجی میرزایی همچنین درباره عودت بخشی از  شهریه‌های مدارس گفت: بخشی از هزینه‌های دریافتی بابت خدمات آموزشی ارائه شده است، اما هزینه خدمات فوق برنامه که کلاسی بابت آن برگزار نشده است، باید به خانواده‌ها برگردانده شود. 

وی افزود: اگر مدرسه  ای هزینه های غیرآموزشی را  به خانواده ها بازنگرداند، تخلف انجام داده و باید رسیدگی شود. همچنین هزینه سرویس مدارس هم براساس مصوباتی که قبلا اعلام شده باید به خانواده‌ها بازگردانده شود.

وزیر آموزش و پرورش همچنین درباره طرح شکایت آموزش و پرورش از برخی رسانه‌ها گفت: سیاست آموزش و پرورش همچنان حمایت از رسانه‌ها و پرهیز از شکایت از آنهاست، اما در مواردی که چنین اقدامی صورت گرفته به این دلیل بوده که به جای انتقاد، کار استهزاء و خارج از چارچوب رسانه‌ای انجام شده و ممکن است حتی از سوی نهادهایی بیرون از آموزش و پرورش پیگیری و برخورد شده باشد. 

وی درباره حمایت از معلمان زندانی نیز عنوان کرد:  در این خصوص مکاتباتی صورت گرفته و پیگیر حمایت از همکاران فرهنگی هستیم. قراردادی نیز با نهادی از سوی وکلا برای فراهم شدن امکان مشاوره‌های حقوقی منعقد شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد علی سلیمانی زاده
  ۱۶ ۰

  سلام چرا انجام نمی دهی چرا معطل می کنی
  تو که یک شبه حذف کردی
  چرا نسبت به معلمان این قدر ترسو و بی تفاوت هستی

 • ناشناس
  ۱۵ ۰

  حاجی میرزایی شجاعت و شهامت مطالبه گری از دولت را ندارد . ماندن در پست را به شجاعت و بی باکی ترجیح میدهد.

  • سفری
   ۳ ۲

   برای حذف شدنش نیاز به مصوبه نداشت ؟!؟!

 • مراد
  ۱۳ ۰

  همشون دروغگویی بیش نیستن

 • آرش
  ۱۳ ۱

  حق معلم رو میخان بدن هزارتا مصاحبه و خبر پخش میکنن آخرش هم هیچی. حکومت تا دست ازین کارها برنداره منفور معلم هاست. والسلام

 • غفوری
  ۱۲ ۱

  خان میبخشد،خانعلی خان نمیبخشد!!!ازماست که برماست

 • فرهنگ
  ۱۱ ۱

  معلوم بود بازی درمیارن. فقط تعلل بلدند. آخرش هم میگن نشد.

 • علی سلگی
  ۱۱ ۰

  یک بار در آذر ۹۸ در دولت تصویب شد اون هم بعد از سالهای سال. باز دوباره دولت چه چیزی میخاد تصویب کنه؟؟؟؟ رتبه بندی هر سال یه بار تو دولت باید تصویب بشه؟؟

 • Mammod
  ۱۰ ۰

  نیازی نیست پیگیری کنید دیگه...
  همون با روح و روان ما بازی نکنید انتظار دیگه ای شخصا ندارم از شما و اون آقای الهیار ترکمن و نوبخت.

 • تلالی
  ۱۱ ۰

  دروغ میگوید.هدفش بازی دادن معلمان است تا اینکه امتحانات گرفته شود و مدارس تعطیل شود.و دوباره اول مهر بازی رتبه بندی را شروع میکند و تا عید با معلمان همبازی میشود

 • معلم
  ۱۳ ۱

  روز معلم شد هفته معلم.حالا هم شد مصوبه دولت.
  ببینیم دروغ بعدی چیه.
  تا مهرماه مصوبه دولت و میگیریم.
  بعد میگن به زودی احکام رتبه بندی فرهنگیان صادر میشه.
  بعد طولش میدن تا عید . مجددا این دور باطل تکرار میشه.
  این است رتبه بندی فرهنگیان .

 • رئیسی
  ۵ ۲

  ان شاءالله محقق بشه

 • سیاوش
  ۱۳ ۰

  کاسه گرمتر از آش که میگن همین آقای وزیر آموزش و پرورشه... به عمل کار بر آید به سخن دانی نیست...

 • سیلاوی
  ۱۰ ۰

  یعنی از پارسال گفتین تصویب شدو در احکام لحاظ شده...همش دروغ بود؟؟؟؟؟

 • محمد
  ۹ ۰

  با سلام لطفا به آقای وزیر بفرمائید، ،،مگه تا حالا خواب تشریف داشتند که یک بار بدون مصوبه دولت در مهر اجرا کرد حالا نیاز به مصوبه دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • احمد
  ۵ ۱

  دولت بزرگتری ظلم را در حق ما سربازان زمان جنگ کرد ایثارگری ما را قطع کرد

 • ناشناس
  ۹ ۰

  نمیدونم برای وزارتهای دیگه هم همینطوریه یا برای آپ فقط مراحل پیچیده اداری داره اونم بایک تلنگر از حکم برداشته میشه مثل اب خوردن

 • ناشناس
  ۷ ۰

  بیاای رتبه بندی ظهورکن تادل مامعلمان به دیدارطلعت ماهت روشن شوددل مادرفراق توچون تنوری شعله وروسوزان است آخرنازوبی وفایی تاکی بخدااگربیایی دیگرازهیچ مسئولی چیزی نخواهیم خواست آرزوی مافقط دیدارتووبس امیدوارم دیدارمابه قیامت نماندالهی آمین

 • زهرا
  ۴ ۱

  تکلیف معلمان خرید خدمات چی میشه؟ ارشد ابتدایی گرفتم با علاقه با کارم پیش می روم به امید حقوق و مزایای به موقع و امنیت شغلی. آنوقت دختر شهید با لیسانس کامپیوتر شده نیروی رسمی و معلم ابتدایی. آخه یعنی چی؟ این چه سیاست‌گذاریه؟ اینا حق الناس نیست؟ اگر تمام معلمان خرید خدمات اعتصاب کنند و حاضر نشوند فعالیتی انجام دهند، باور کنید نظام و سیستم آموزش و پرورش بهم می‌ریزه.

 • علی اصغر غیاثی
  ۹ ۰

  علی اصغر غیاثی:
  خیلی تلخ است.واقعا عملکردزشت این اقای وزیرخیلی تلخ است.
  ایا موضوعی که به دفعات درمجلس ودولت مورد تایید وتصویب قرارگرفته وبسترقانونی ان ازسوی مجلس ودولت فراهم گشته نیازمند تصویب مجدداست؟
  اقای وزیر!کدامیک ازوزرای حاضردرکابینه برای پرداخت مبالغ کم وزیادشان به کارمندان خود،نظرجنابعالی را خواسته اند که الان شما نظروزارت نفت وبرق ورزش و....رامیخواهید.
  خدایا خودت دراین ایام قدر وشهادت حضرت علی( ع) شاهدباش که اینهاچگونه برخوردمی کنند.
  حضرت علی (ع)فرمودند؛من حکومت راقبول نمی کردم مگر برای دوچیز1:اجرای احکام اسلام2:اجرای عدالت.
  خدایا شاهد باش ،شرافت شغلی معلمان راچگونه حراج زده اند که برای اندکی قوت لایموت باید چندین وزارتخانه مربوط ونامربوط رای به استحقاق یا عدم استحقاق معلمان برای دریافت حق مسلمشان بدهند.ایا این عدالت است؟
  یاد شعرنیما افتادم ؛
  غم این خفته چند خواب درچشم ترم می شکند.
  اقای وزیر
  متاسفم که باوجود افراد دانشمندی چون جنابعالی،چگونه معلمان این اب وخاک باید غرور وغیرت ملی رابه دانش اموزان منتقل کنند.
  اقایان محترم مسئول
  رتبه بندی ارزانی خودتان.بروید افراد فقیرمانندبابک زنجانی وخاوری راپیداکنید شاید محتاج الطاف کریمانه باشند.

 • ناشناس
  ۶ ۱

  علی اصغر غیاثی:
  خیلی تلخ است.واقعا عملکردزشت این اقای وزیرخیلی تلخ است.
  ایا موضوعی که به دفعات درمجلس ودولت مورد تایید وتصویب قرارگرفته وبسترقانونی ان ازسوی مجلس ودولت فراهم گشته نیازمند تصویب مجدداست؟
  اقای وزیر!کدامیک ازوزرای حاضردرکابینه برای پرداخت مبالغ کم وزیادشان به کارمندان خود،نظرجنابعالی را خواسته اند که الان شما نظروزارت نفت وبرق ورزش و....رامیخواهید.
  خدایا خودت دراین ایام قدر وشهادت حضرت علی( ع) شاهدباش که اینهاچگونه برخوردمی کنند.
  حضرت علی (ع)فرمودند؛من حکومت راقبول نمی کردم مگر برای دوچیز1:اجرای احکام اسلام2:اجرای عدالت.
  خدایا شاهد باش ،شرافت شغلی معلمان راچگونه حراج زده اند که برای اندکی قوت لایموت باید چندین وزارتخانه مربوط ونامربوط رای به استحقاق یا عدم استحقاق معلمان برای دریافت حق مسلمشان بدهند.ایا این عدالت است؟
  یاد شعرنیما افتادم ؛
  غم این خفته چند خواب درچشم ترم می شکند.
  اقای وزیر
  متاسفم که باوجود افراد دانشمندی چون جنابعالی،چگونه معلمان این اب وخاک باید غرور وغیرت ملی رابه دانش اموزان منتقل کنند.
  اقایان محترم مسئول
  رتبه بندی ارزانی خودتان.بروید افراد فقیرمانندبابک زنجانی وخاوری راپیداکنید شاید محتاج الطاف کریمانه باشند.

 • فرهنگی
  ۴ ۱

  بزک نمیر بهار میاد

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  مگه نوبخت هم در راس دولت نیست مجوز صادر کرد گفت هفته معلم الان سه هفته گذشته چرا اینقدر پاس کاریرمیکنی واگذارتان به ماه رمضان

 • ناشناس
  ۱ ۱

  خواهشا معلمان خرید خدماتی شما که معلم نزستید با بخش خصوصی قرارداد بسته اید بیگاری کنید خودتان را به معلمان وصل نکنید بدون شما ما خودمان ززادز هستیم بروید جای دیگر ادعا کنید دربودجه ۹۹ خرید خدمات را حذف کردند

 • محمد
  ۴ ۰

  درود وزیرمحترم چرا افزایش حقوق عده ای از حقوق بگیران همین کشور نیازی به تصویب دولت ندارن ویا در تی ثانیه تصویب میشود ؟مگر نوبخت چندروزپبش که تا یک پله به تصویب نزدیک شده بود راست نمیگفت؟

 • علی حسین
  ۳ ۰

  چرا وزیر محترم برای حذف رتبه بندی از دولت اجازه نگرفت چون قبلا دولت رتبه بندی رو مصوب کرده بود ما معلمان خواستار برگشت رتبه بندی هستیم

 • Abed
  ۲ ۰

  رنج بندی بیشتر بهش میاد و دردمندی

 • ناشناس
  ۱ ۰

  دوسال منتظر رتبه بندی ماندیم حالا که بازنشسته شدیم حداقل پاداش پایان خدمت را زودتر بدهید که بی ارزش نشود با این گرانی

 • ناشناس
  ۲ ۰

  و این بازی ادامه دارد....

 • رضا
  ۳ ۰

  آقای وزیر چرا این قشر محترم و تمدن ساز رو مسخره می کنید؟ استاد کش دادن مسائلی، اون از صدور حکم رتبه بندی توی شهریور 98 که تا بهمن کشش دادی اینم از الانت.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  راست میگه پیگیره تا دولت بعد . تنها راه اینه تمام معلمها پولشونو از صندوق ذخیره بیرون بکشن .

 • حسین
  ۱ ۰

  جان مادرتون ول کنین اصلا رتبه بندی پیشکش خودتون فقط خواهشا اینقدر دروغ نگید

 • معلم بازنشسته
  ۱ ۰

  پاداش بازنشسته های ۹۸ چی شد آیا کسی پیگیر هست یا نه .

 • ناشناس
  ۱ ۰

  بابا وزیر دل وجرات نداره ابی ازش گرم نمیشه

 • معلم
  ۱ ۰

  خان میبخشه نوکرزاده نمی بخشه

 • ناشناس
  ۲ ۰

  جای تعجب است چرا ارگان های دیگر نیازی به مصوبه دولت ندارند

 • محمد
  ۲ ۱

  فقط ببند دهنت رو فقط ببند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باسلام. آ. پ دردوران خدمت 27 ساله ام دوتا وزیر به خودش دیده 1آقای نجفی2آقای حاج بابایی که البته این بزرگوارهنوزهم درمجلس شورای اسلامی از فرهنگیان حمایت می‌کند. دورادور دست شان رامی بوسم وبرای ایشان وخانواده محترم آرزوی سلامتی دارم. آقای حاج بابایی باشروع رتبه بندی همیشه فرمودن که دولت باید لایحه به مجلس بده تا مصوب بشه وبصورت قانون دربیاد. اماآقایان توجه نکردند. جالب اینجاست ک آقای وزیر میگن ما نمی دونستیم که باید مصوب بشه!!!
  نام معلم که رتبه اول کشور رو یدک میکشه اما رتبه آخر معیشت رو داره!!! فقط میتونم به آقای وزیر بگم متاسفم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  باسلام. آ. پ تاکنون دو وزیر به خود دیده1آقای نجفی 2آقای حاج بابایی که البته ایشان هنوزهم درمجلس شورای اسلامی همیشه از فرهنگیان حمایت کردند. دست شان را دورادور میبوسم.
  مشخصا آقای وزیر برای ابقا در پست ومقام خود می‌جنگد نه حق معلم!!
  آقای وزیر همچو مردان بزرگ که نام بردم از خود نام نیک بجا بگذارید. ازحق معلم دفاع کنید

 • امید
  ۱ ۰

  نمی دونم برای سایر ارگان ها که اضافه کردن مجوز نمی خواستن نوبت معلما بیچاره شد مجوز امتحان هزارتا چیز دیگه می خواد بس کنید این همه دروغ دغل رو

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چرا باید معلم جانباز ،،حق جانبازی بگیره ،امتیاز عدم ،کسورات تو فیش داشته باشه ،البته نوش جانش تو این مملکت اینقدر رقم گنده میخورن ،که اینا چیزی نیست
  ولی چرا معلم نمونه منطقه و استانی،،،هیچ امتیاز ندارن

 • وحید
  ۲ ۰

  شما را به خدا تمامش کنید.بازی با معیشت وآبرو و اعصاب ما معلمین تا کی؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۱

  واقعا خجالت داره ....

 • محمد رضا
  ۱ ۰

  سلام ای کسانی که واقف اند براین که رتبه بندی فرهنگیان قبلا تصویب شده بود ود مجلس قانونی شده بود
  چرا می خواهید قانون را دور بزنید ، اگه می خواهید حق مسلم فرهنگیان را پایمال کنید ، خدا می داند ، خدا بهتر می فهمد که حق کشی می کنید و ...

 • امیری
  ۲ ۰

  سلام جناب حاجی میرزایی بقیه ی وزرا مثل شما دستوری رو که رئیس سازمان برنامه و بودجه میده میگن در دولت باید تصویب شود دلیل آن چی هست کاسه داغتر از آش نشوید سرکاری بس است دیگر

 • معلم مهرآفرین
  ۱ ۰

  توی این مملکت فقط از مردم بیگاری میکشن تا چند سال که باید بدون حقوق کار کنی و بعد چند سال منطق دور افتاده و بعد هم برا چندر غاز حقوق هزار بار آسمون ریسمون می بافن

 • ناشناس
  ۱ ۰

  والله ما رتبه بندی نمی خواهیم ولی اینهمه دروغ آنهمه در رسانه زشت است متاسفم که یک معلمم.از بیکاری بهتره ولی در برابر خیلی ارگانهای دیگه معلمی هیچ نیست.معلمی عشق است ما هم بخاطر عشقمون رهاش نمی کنیم وگرنه با درو غهای شما آدم روانی میشه

 • علی
  ۱ ۰

  اصلا معلوم نیست وزیری یا مدافع یک پای دولت. وقتی برنامه بودجه مجوز داده تو عرضه انجام نداری چرا باز پاس کاری؟ موندم موندن شما چه دردی رو دوا میکنه از خودت سوال کردی اصلا؟ و گرنه همون روز بلافاصله باید احکام رتبه بندی صادر میشد. آیا آموزش و پرورش وزیری اینچنینی بازم شاهد خواهد شد؟؟؟

 • عبداله
  ۰ ۰

  ببم سال که تمام شد پس کی رتبه بندی شروع میشه

 • صادق
  ۳ ۰

  نه امتحان می گیریم نه نمره وارد میکنیم نه برگه و کارنامه ای هم صادر نمیشه وزیر و اداری ها بیان ببینن آموزش‌ و پرورش بدون معلم اصلا معنی داره؟؟؟؟

 • مجید طاهری
  ۴ ۰

  ارگانهای دیگه.400 هزار قبل از عید 500هزارهم بعد از عید،حالا هم 1500بخاطر 15درصد میخوان بگیرن ما هم کلا 700 اضافه کردن همه جهان خبر دارن..

 • محمد
  ۱ ۰

  دکتر حاجی بابایی یادت بخیر که با شجاعت تا حصول نتیجه پیگیر حقوق از دست رفته معلمان بودی

 • معلم ایران
  ۲ ۰

  وزیر و معاونانش باید تا اخر عمر شرمنده معلمانی باشد که با وجود تعطیلی مدارس در این روزای سخت و دشوار اموزش را تعطیل نکردند و حتی حقوقشان را صرف خرید گوشی و اینترنت کردند !! اقای وزیر اقای ترکمن این بود هدیه تان به معلمان در هفته معلم افرین به شما .

 • معلم ایران
  ۱ ۰

  وزیر و معاونانش باید تا اخر عمر شرمنده معلمانی باشد که با وجود تعطیلی مدارس در این روزای سخت و دشوار اموزش را تعطیل نکردند و حتی حقوقشان را صرف خرید گوشی و اینترنت کردند !! اقای وزیر اقای ترکمن این بود هدیه تان به معلمان در هفته معلم افرین به شما .

 • علی
  ۱ ۰

  وزیر چرا امتحانات نهمی ها را حضوری کردی
  یعنی چه
  یعنی تو این اوضاع که کرونا زیاد شده شما میخواین بچه ها را به کشتن بدید ..

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام. بخدا موندم اینا چطور اینهمه دروغ رو ردیف میکنن.

 • نورالدین باباعلی
  ۱ ۰

  جناب آقای وزیر بیاد حرف هایی که روز رای اعتماد زدی می خواستی وضع معیشت معلمان را درست کنی چی شد به کرسی ریاست رسیدی همه چیز را فراموش کردی خدا نگه دارت باش خیلی خوب دروغ می گی

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اقاوزیر مدیرومدبرفقط حاجی بابایی والسلام

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چه خبر این مملکت.یکی دستور میده میگه پول دادیم اجراع کن.یکی میگه نمیشه.اون یکی میگه باید هیت وزیران مصوب بشه.کس دیگه میگه نیازی به تصویب نیست. نمایندگان میگن باید مجلس تصویب گنه.اخه یکی نیست به اینا بگه شما خودت هم میدونید دارین چکار میکنید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اگر زایمان فیل هم بود تا حالا انجام گرفته بو

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اگر زایمان فیل هم بود تابحال انجام گرفته بود