{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436419

نشست هم اندیشی با جامعه فرهنگیان و تجلیل از مقام معلم با حضور رییس قوه قضاییه برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، آیت‌الله رییسی در این نشست، پس از ارتباط ویدئو کنفرانسی با دادگستری استان لرستان و تجلیل از "مهناز گودرزی" معلم یک مدرسه کودکان استثنایی در بروجرد لرستان که در ایام کرونا و با توجه به عدم دسترسی دانش آموزانش به گوشی هوشمند برای تدریس و آموزش در منازل آنها حضور یافته است، اظهار کرد: مجاهدت معلمان در این دوران مثل مجاهدت بسیاری از پزشکان و پرستاران که سربازان میدان مبارزه با کرونا هستند و مسئولیت حفظ و صیانت از جان مردم را بر عهده دارند، نزد خداوند متعال محفوظ است.

وی خطاب به این معلم جهادگر گفت: مجاهدت بی نام و نشان شما و تلاش برای بالا بردن سطح دانش و بینش دانش آموزان، حتما در درگاه خداوند متعال ثبت خواهد شد و نزد ملت بزرگوار نیز جایگاه ممتازی خواهد داشت.

آیت الله رییسی گفت: اقداماتی که معلمان در ایام شیوع کرونا انجام می‌دهند، مثل اقدامات این قشر در دوران دفاع مقدس فراموش نشدنی است؛ چرا که در عرصه های سخت، دانش آموزان را رها نکردند و نسبت به تعلیم و تربیت آنها همت می کنند.

پس از این ارتباط ویدئویی، حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور که در این نشست حضور دارد، به بیان نکاتی پرداخت.

گفتنی است، در نشست هم‌اندیشی با جامعه فرهنگیان و تجلیل از مقام معلم از حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری