{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 435166

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته در تمامی شاخص ها نظیر بستری بیماران در بخش‌های عادی و ویژه و همچنین مراجعه به بیمارستانهای تهران کاهش ۵ درصدی را شاهد بوده ایم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفت‌وگو با شبکه خبر گفت: بررسی آمارها نشان می دهد که در ظرف مدت 24 ساعت گذشته شاهد بهبود کلیه شاخص های مرتبط با بیماری کرونا در تهران هستیم.

وی افزود: در این مدت 670 نفر از بیماران مبتلا به کرونا از بیمارستانها با حال عمومی خوب ترخیص شده اند که نشان از تلاش همکاران ما است و از این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم.

زالی خاطرنشان کرد: در زمینه بیماران بستری و همچنین مراجعه به بیمارستانها و به طور کلی همه شاخص‌های مرتبط با بیمرای کرونا با کاهش 5 درصدی روبرو بودیم و سیر نزولی ما در روزهای اخیر امروز هم حفظ شده است و امیدواریم همچنان این روند نزولی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: باید مردم با افزایش ملاحضات بهداشتی و تأکید بر رعایت بهداشت فردی تلاش کنند که شرایط روز به روز بهتر از گذشته شود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران تصریح کرد: ‌همچنان به شهروندان تذکر می دهیم که بهتر است در خانه ها بمانند و از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

زالی افزود: هنوز فضای شهر برای افراد سالمند و کسانی که دچار بیماری های زمینه ای هستند و داروهای خاص مصرف می کنند فضای سالمی نبوده و این افراد باید راهبرد در خانه بمانیم را رعایت کنند.

وی گفت: اگر افرادی مجبور هستند که در بیرون از منزل فعالیت کاری خود را ادامه دهند بهتر است در بازگشت به منزل در مدخل منزل لباس های خود را تعویض کرده و اگر برای‌شان امکان دارد حتما استحمام کنند تا به این ترتیب در حفظ سلامتی اعضای خانواده خود سهیم باشند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری