{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434292

در نخستین برنامه تلویزیونی «شب گرد» که روی آنتن شبکه دو خواهد رفت، محمد سلوکی به عنوان مجری، میزبان مهدی سلوکی خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، برنامه «شب گرد» به تهیه‌کنندگی محمد سلوکی، از امشب (شنبه ۶ اردیبهشت)، پخش خود را از شبکه دو سیما آغاز خواهد کرد.

حبیب میدانچی، مدیرگروه اجتماعی شبکه دو سیما با اعلام این خبر گفت: «برنامه «شب گرد» با فرمی متفاوت قرار است اتفاق تازه‌ای را برای اولین بار در تلویزیون ایران رقم بزند و آن اجرایی کردن طرح بازی با نور و تحلیل شخصیت مهمان با توجه به رنگ‌هاست که همراه با گفت‌وگو با وی انجام خواهد شد.»

او ادامه داد: «این طرح پیش از این تجربه نشده و علاوه بر ایجاد سرگرمی، بُعد تازه‌ای از شخصیت مهمان را نیز برای مخاطب روشن خواهد کرد.»

میدانچی همچنین گفت: «در «شب گرد» میزبان چهره‌های مختلف از شاخه‌هایی نظیر فرهنگ و هنر، ورزش، سیاست و اجتماع و... خواهیم بود و در شب اول محمد سلوکی مجری و تهیه کننده این برنامه میزبان برادرش مهدی سلوکی است و گفت‌وگوی متفاوتی با این بازیگر انجام خواهد داد.»

«شب گرد» تا پایان ماه مبارک رمضان هرشب پس از گفت‌وگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت و امشب (شنبه ۶ اردیبهشت) با گفتگوی محمد سلوکی با برادرش مهدی سلوکی آغاز می‌شود.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    ما خیلی دوسش داریم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری