{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433730

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از پیشنهاد این وزارتخانه به سازمان سنجش درخصوص محتوای کتاب‌های درسی برای کنکور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا مبنای کنکور تمام محتوای کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در پایه دوازدهم خواهد بود، اظهار کرد: در پایه دوازدهم آموزش دانش‌آموزان تا پایان کتاب‌های درسی انجام می‌شود و اصل بر استمرار آموزش است.

وی افزود: در ارتباط با سازمان سنجش گفتگوهایی انجام شد که بر میزانی از محتوای کتاب‌های درسی توافق کنیم که اطمینان حاصل شود همه دانش‌آموزان کشور این مقدار از محتوا کتاب‌های درسی پایه دوازدهم را آموزش دیده‌اند.

کمرئی گفت: پیشنهاد آموزش وپرورش به سازمان سنجش مبنا قراردادن ۸۰ درصد محتوای کتاب‌های درسی برای کنکور است که تصمیم نهایی را آنها باید اعلام کنند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خواهش میکنم از سازمان سنجش تازمانی که مطمئن نشدن از زمان برگذاری کنکور خبریو نشر ندن باعث سردرگمی یه عده میشن .مطمئن باشید ما منتظر خبر نهایی از شما هستیم نه خبری که تاریخ انقضاش به اندازه ی خواب ماهی هم نباشه؟؟متوجه هستید که مسئولین محترم؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری