{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433726

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: کلیه مراحل نقل و انتقال فرهنگیان شهرستان های این استان به شکل الکترونیک و غیر حضوری طی می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، یوسف بهارلو با اشاره به قرار گرفتن در آغاز فرآیند مربوط به نقل و انتقال فرهنگیان گفت: بخشنامه نقل و انتقالات فرهنگیان به مناطق آموزشی استان ارسال و در اختیار همکاران قرار گرفته است تا بتوانند در زمان‌های پیش بینی شده در بخشنامه اقدامات لازم را صورت دهند.

وی ضرورت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به موقع به همکاران ذی نفع را ضروری دانست و افزود: کلیه مراحل نقل و انتقالات به صورت غیر حضوری و از طریق ثبت در سامانه نقل و انتقالات صورت می‌گیرد لذا باید توجه گردد که همکارانِ متقاضیِ انتقال با دقت نسبت به تکمیل مشخصات خود در سامانه اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر اینکه طبق بخشنامه ارسالی نقل و انتقالات امسال فرهنگیان به شکل یک مرحله‌ای انجام می‌پذیرد، تصریح کرد: همکاران متقاضی باید دقت فراوان را صورت داده تا در زمان مقرر اطلاعات خود را در سامانه ثبت نمایند و از آنجا که نقل و انتقالات به صورت پردازشی و از طریق سیستم صورت می‌پذیرد تغذیه اطلاعات صحیح در سایت بسیار ضروری است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت ثبت نام کلیه همکاران فرهنگی در سایت کارمندان دولت، خاطرنشان کرد: طبق بخشنامه دریافتی کلیه کارمندان دولت موظف به ثبت اطلاعات خود در سایت کارمندان دولت می‌باشند و در غیر این صورت پرداخت حقوق آنها در ماه‌های آتی با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری