کد خبر 433724

رانش کوه موجب مسدود شدن یک لاین از محور سوادکوه شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: ریزش و رانش ادامه دار کوه موجب مسدود شدن لاین شمال به جنوب محور سوادکوه در منطقه خطیر کوه شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا؛ کوروش روشن  با بیان اینکه طی چند روز گذشته شاهد رانش کوه با حجم کم در منطقه خطیر کوه بوده ایم، افزود: با تلاش یک اکیپ عوامل راهداری این منطقه هر دفعه بعد از یک ساعت تلاش بازگشائی می شد.

وی با اعلام اینکه حوالی غروب روز گذشته (چهارشنبه ) مجددا شاهد رانش و ریزش کوه در منطقه خطیرکوه از محور سوادکوه بوده ایم ،گفت: رانش کوه در منطقه عبور خطیرکوه روبروی روستای ارژنگ رودبار همچنان ادامه دارد که این مساله باعث انسداد کامل لاین شمال به جنوب شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سوادکوه با بیان اینکه سه اکیپ راهداری در منطقه خطیرکوه مستقر هستند، بیان کرد: به محض متوقف شدن رانش و ریزش کوه در این منطقه ،عوامل راهداری نسبت به بازگشائی مسیر اقدام خواهند کرد.

روشن در پایان گفت:  تمامی تردد ها در محور سوادکوه از لاین محالف مسیر جنوب به شمال با هماهنگی پلیس راه در حال انجام شدن است .

شهرستان سوادکوه با داشتن ۱۱۷ روستا ، دارای ۹۰ کیلومتر راه اصلی و ۷۰۰ کیلومتر راه فرعی و روستایی است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر