کد خبر 431536

گفت‌وگوی زنده معاون رییس جمهوری با فرهنگیان

معاون رییس جمهوری در لایو اینستاگرامی خود گفت: بر اساس گفته مسئولین مربوطه از مهر ۹۸ تا اسفند ۹۸ رتبه‌بندی اجرا شده و از فروردین به بعد هم انجام می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، روز گذشته محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رییس جمهور در یک لایو اینستاگرامی، از تلاش‌ها برای بهبود معیشت معلمان خبر داد و گفت:  متوسط حقوقی که در حال حاضر همکاران فرهنگی ما دریافت می‌کنند، همسان با متوسط حقوق کارکنان دولت و حتی اندکی نیز می‌تواند بیشتر از آن باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: رتبه‌بندی برای سال ۹۹ هم اجرا می‌شود. در سال ۹۹ برای افزایش حقوق فرهنگیان ۷ هزار میلیارد پول تخصیص دادیم و این کار ادامه خواهد یافت. بر اساس گفته مسئولین مربوطه از مهر ۹۸ تا اسفند ۹۸ رتبه‌بندی اجرا شده و از فروردین به بعد هم انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • بریان الویی
  ۶ ۰

  وقتی احکام حقوقی دست ما می رسد و با چشم می بینیم دو جور برداشت می کنیم : یا احکام را اشتباه می زنند یعنی صوری و دروغین است یا نوبخت و ترکمن دروغ میگن . دادگاه صالحه هم قضاوت نمی کند.

 • ناشناس
  ۴ ۰

  آقایان محترم 16000 و23000 و20000 و19000 و خانم خودم 46000 افزایش تحت %50 فصل 10 را من با چشم خودم دیده ام . آنچه را که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ شما خبر گزاری هستید و خبرات را منتشر می کنید .چند حکم کار گزینی را منتشر کنید.اکثر معلمان از چند و چون فعل و انفعالات صدور احکام مطلع نیستند .بنده بعنوان کارشناس امور اداری می دانم چه حقه و کلکی را بر معلمان آموزشی تحمیل کرده اند.

 • ناشناس
  ۳ ۰

  سال۹۴حدودچهارصدهزاروسال۹۸پانصدو شصت هزار.وبافصل دهم چهارصدوهفتادهزاربامدیریت به حقوقم اضافه ومبلغ ششصدونودونه هزاربابت حق شغل حرفه ای ازحقوقم کم شدحال پیداکنیدحدودیک میلیون ونیم که اقا نوبخت می گوید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام از خبرنگاران عزیز خواهشمندیم برای یکبار هم شده احکام ما در شبکه های اجتماعی پخش کنید حداقل بعد از این خبرهایی که گفته میشه و روحمان هم از این افزایشها خبر ندارد

 • kmiz
  ۰ ۰

  چه مسخره بازیه اولی میخواستن پنجاه درصداضاف بشه کادراداری بودیم دقیقه نودطبق معمول همیشه شودیم اموزشی۸۰ تومان اضاف شدواقعاظلم همیشه وقت اضاف شدن این نیروهای خدماتی زحمت کش مثل توپ به اینطرف اون طرف شوتمان میکنندماکه باجان دل کارمیکنیم.اگرماهم نباشیم مدرسه هم کثافت میبره برای ریس وریسامتاسفمم

 • فرهنگی
  ۰ ۰

  کمتر دروغ بگید خجالت بکشید ۴۰ ساله دروغ میگید بس است مردم و معلمان شما را شناختند