{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430160

وزارت آموزش و پرورش، با صدور اطلاعیه‌ای از بهره‌برداری پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش (شاد) خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، وزارت آموزش و پرورش در راستای تبیین اهداف، تشریح اقدامات انجام گرفته و آغاز به کار شبکه اجتماعی دانش آموزان «شاد» اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با پیگیری‌های مستمر وزیر آموزش و پرورش و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP با مالکیت و مدیریت وزارت متبوع در مرحله بهره برداری قرار گرفته است.

این اطلاعیه می‌افزاید: طبق برنامه پیش بینی شده، از روز گذشته (۲۱ فروردین) ورود مدیران، معلمان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی به پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش آغاز شده است و تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

بنابر آنچه در اطلاعیه این وزارتخانه آمده است: مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی، می‌توانند اپلیکیشن «شاد» را با مراجعه به آدرس‬ ‌http://Shaddl.medu.ir دریافت و نصب کنند. زمان و نحوه ورود و بهره‌برداری مدارس متوسطه، متعاقباً با ارسال بخشنامه‌ای توسط معاونت آموزش متوسطه اعلام می‌شود.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    حالا بنده خدا معلما و بچها تا میان ازش استفاده کنن ایراداش میزنه بیرون تا بیان درستش کنن کرونا تموم شده واقعا شماها دیگه رد دادین این همه نرم افزار خوب هست حالا خارجی باشه بزور باید به خودتون بگید نمیتونین

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری