{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 429626

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت که کمک هزینه ازدواج و فوت فرهنگیان استان در روزهای آینده پرداخت و به طور کامل تسویه می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا سعدی پور افزود: کمک هزینه ازدواج و فوت فرهنگیان مازندران به ۲ صورت و هر ۶ ماه پرداخت می شود که ۶ ماهه نخست سال ۹۸ به طور کامل به خانواده آنها پرداخت شد.

وی کمک هزینه فوت ازدواج فرهنگیان مازندران در ۶ ماهه نخست سال گذشته را ۱۱ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این میزان مربوط به ۸۵۱ نفر است.  

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران همچنین به کمک هزینه ازدواج و فوت ۶ ماهه دوم سال ۹۸ فرهنگیان استان اشاره کرد و افزود: کل مطالبات فرهنگیان ۶ ماه دوم حدود ۱۱ میلیبارد و ۷۵۴ میلیون ریال است که به ۸۵۳ نفر تعلق می گیرد. 

سعدی پور با اعلام این که کمک هزینه مهد کودک فرزندان فرهنگیان استان بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال در ۶ ماهه نخست سال گذشته پرداخت شد، ادامه داد : کمک هزینه ۶ ماهه دوم مهدکودک فرهنگیان نیز به میزان پنج میلیارد و ۸۴۱ میلیون ریال و مربوط به یک هزار و ۶۲۹ کودک است .

به گفته او کمک هزینه مهدکودک فرزندان فرهنگیان مازندران نیز همراه با کمک هزینه فوت و ازدواج در چند روز آینده پرداخت می شود. 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تاخیر در پرداخت را ناشی از ایام نوروز و مشکلات اداری ناشی از ویروس کرونا عنوان کرد.

سعدی پور با اشاره به جمع بندی نهایی آمار و منابع تامین هزینه ازدواج و فوت فرهنگیان مازندران افزود: تمامی این مبالع به صورت یکجا تا چند روز آینده به حساب فرهنگیان واریز می شود. 

آموزش و پرورش مازندران دارای حدود ۳۶ هزار نیروی فرهنگی است که از این تعداد ۲۵ هزار نفر معلم و باقی کادر اداری هستند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۱

  ببخشید پس بقیه استانها چی؟؟؟

  • محمد
   ۱ ۰

   لطفا هزینه ازدواج بقیهفرهنگیاندرسایر استانهاچه میشود؟

 • داود
  ۱ ۰

  آیا خبردارین این کمک هزینهدازدواج وفوت فرهنگیان که یه عده از۹۴ پرداخت نشده درسایراستانها هم دستور وزارت هس یا از لطف وپشتکاری مدیرکل فعال مردمی وجسورمازندران هست ایکاش ماهم همچن مدیرکل باجسارت که مشکلات فرهنگیان علی الخصوص درشرایط بحرانی کرونا که اکثرهمکاران هم خداوکیلی ازعیددراومدن یه حقوق بخورنمیر ازحیث معیشت شدیدا درمضیقه هستن انشاالله جناب نوبخت والهیارترکمان این بار کمک هزینه ازدواجووفوت کل استانها را پرداخت میکنن

 • معلم
  ۰ ۱

  من سال 95 ازدواج کردم در تهران ولی هنوز خبری از کمک هزینه ازدواج نیست لطفا پیگیری کنید

 • محمد حسن جوان بخت
  ۰ ۰

  استدعا میشود بقیه استانها هم اقدام شود.

 • جوادشهري
  ۰ ۰

  چراکمک هزينه ازدواج فرزند ب زاهدان نميدن بنده دوسال قبل مدارک دادم ولي هيچي بمن ندادن لطفا ب دادمن بازنشته برسيد ناحيه 1 زاهدان بودم ممنون

 • قاسم علی کریمی
  ۰ ۰

  بادرود.لطفا چرااموزش وپرورش فارس هزینه ازدواج سال 97راپرداخت نمیکند؟درصورتی که مازندران سال گذشته راپرداخته؟

 • محمد
  ۰ ۱

  لطفا مطالبات معوق سنوات 80لغایت 86نیروهای منتقل شده به سایر استانها ازکهگیلویه وبویراحمدراپیگیری نتیحه رااعلام کنید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام، ممنون میشم اگه به کرمان هم یه رسیدگی بشه. یکسال ازدواج کردم هنوز خبری از کمک هزینه نیست. حتی به گفته خودشون خیلیا چندساله توی نوبتن.جالبه که مبلغی هم نیست

 • قدیر شکراله زاده
  ۲ ۰

  کمک هزینه فوت پدر من از سال ۹۳ پرداخت نشده از استان آ.ش

 • معلم
  ۱ ۰

  باسلام به مدیرکل جسور ومردمی مازندران احسن خدا ازتون راضی باشه دراین شرایط بحرانی کرونا هرقدم هرچندکوچک برا معلمان ارزش زیادی داره اما دراداره کل آذربایجانغربی اصلا میکیرنیستن از۹۴رپول معلمان مونده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری